- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00THRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 36
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00THRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Legion 5 15IRX10 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Кількість продуктивних ядер | 6 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,9-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,6-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,9-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman, Nahimic |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion ColdFront Hyper |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Eclipse Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 344,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,35 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Найкраща продуктивність будь-де і будь-коли
Насолоджуйтеся іграми та продуктивністю нового рівня завдяки процесору Intel Core. Відчуйте надзвичайну плавність ігрового процесу, бездоганну багатозадачність і прискорення творчих завдань за допомогою штучного інтелекту. Підключайте всі периферійні пристрої за допомогою різноманітних портів і збільшуйте час гри без підключення до мережі завдяки прохолодній і тихій роботі

Насолоджуйтесь продуманими рішеннями з Lenovo AI Engine+
Грайте в ігри з вищим FPS, плавно транслюйте відео або досліджуйте нові робочі процеси за допомогою Lenovo AI Engine+. Технологія оптимізує системні налаштування на основі гри або програми, яку ви використовуєте. Це підвищує FPS у топових AAA-іграх і скорочує час рендерингу в додатках для творчості - і все це легко контролюється за допомогою Legion Space.

Ігровий дисплей Lenovo PureSight
Насолоджуйтеся високою точністю відтворення контенту в іграх AAA, як ніколи раніше, завдяки технології IPS, яка забезпечує меншу затримку, бездоганну передачу кольорів і збільшену тривалість роботи від акумулятора.

Низька затримка та висока частота оновлення
Надшвидкий час відгуку забезпечує більш плавний ігровий процес і меншу затримку для плавного відтворення контенту в іграх.

Технологія Smart Shift та AI Luminous Zone
Застосовує алгоритм штучного інтелекту, який визначає запущену гру або програму, щоб зменшити час відгуку, покращити передачу кольору та збільшити термін служби дисплея.

X-Rite Pantone
Створюйте точний за кольором контент на дисплеях із заводським калібруванням.

Насолоджуйтеся безшумною грою з Legion Coldfront Hyper
Legion Coldfront Hyper поєднує вентилятори з турбонаддувом і масивні мідні теплові трубки, герметично закриті для оптимізації повітряного потоку, роблячи вашу систему прохолоднішою та тихішою.

Fn+Q
Легко перемикайтеся між режимами "Тихий", "Баланс", "Продуктивність" та "Екстремальний" за допомогою цієї зручної комбінації клавіш, щоб грати в тиші або працювати над творчими чи курсовими роботами на максимальній швидкості.

Lenovo AI Engine+
Lenovo AI Engine+ налаштовує параметри вентиляторів для покращення їхньої роботи під час тривалих університетських проєктів та робочих навантажень.

Звукова синхронізація
Виявляє звукову енергію через динаміки або навушники, а потім регулює швидкість обертання вентиляторів або вмикає обмежувач потужності, щоб підвищити загальну продуктивність системи.

Виходьте за рамки
Залишайтеся елегантними та стриманими в кольорі Eclipse Black. IPS моделі мають кришку з аерокосмічного алюмінію з передовим процесом нанесення фарби. У цьому ігровому ноутбуці використовуються передові матеріали та полімери, щоб зберегти його легкість і міцність. IPS моделі на 13% легші та тонші за попередні версії, що робить їх ідеальними для студентів, які завжди в дорозі.

Полегшена конструкція
Продумана внутрішня конструкція дозволила зменшити вагу IPS моделей на 13%, що ідеально підходить для того, щоб взяти ноутбук із собою в бібліотеку.

Тонкий дизайн
IPS моделі на 13% тонші за попереднє покоління і доступні з діагоналлю 15.3 дюйма зі співвідношенням сторін 16:10. Legion 5 тонший і компактніший, ніж будь-коли.

Камера з електронною шторкою
Покращена якість вебкамери та можливість швидко вимкнути її за потреби.

Nahimic від SteelSeries Audio для ігор. Захопливий 3D-звук на основі штучного інтелекту
Nahimic від SteelSeries використовує технологію штучного інтелекту для створення захоплюючого 3D-звуку та індивідуальних звукових профілів, що змінює ваш ігровий досвід. Інтелектуальний профіль автоматично регулює налаштування звуку, гарантуючи, що ви завжди будете перебувати в найкращому звуковому оточенні.

Відчуйте, що таке справжня ігрова клавіатура
Клавіатура Legion TrueStrike була розроблена для точності в іграх і навчанні. Ця повнорозмірна клавіатура зі спеціальними клавішами зі стрілками, цифровим блоком і сенсорною панеллю ідеально підходить для високопродуктивних робочих процесів або ігор.

Грайте, транслюйте та створюйте будь-де
Legion 5 забезпечує неперевершену мобільність - від кімнати відпочинку до бібліотеки. Енергоефективне апаратне забезпечення та швидка зарядка дозволяють зарядити акумулятор з 0 до 70% менш ніж за 30 хвилин. Інтелектуальна технологія акумулятора забезпечує збереження понад 90% ємності протягом багатьох років використання.

Сталий розвиток
Мета компанії - надавати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для планети. Саме тому компанія прагне отримати провідні в галузі маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам сталого розвитку в дизайні продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
