- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 49
- Фото
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 6 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,4-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,8-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 361,26 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 24,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,4 |
| Артикул | 83SC002PRA |
| Штрихкод | 199272787945 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ігрові ноутбуки з Intel Core i5, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i5, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Хороший ігровий ноут за досить приємну ціну. Відеокарти вистачає щоб грати в нові ігри на високих налаштуваннях,По охолодженню все супер ноут теплий ,але не гарячий. Приємно що є можливість в подальшому збільшити оперативку та накопичувач, та 2 роки гарантії.
Опис
Гра без компромісів
Станьте тим, ким хочете бути, як у грі, так і за її межами, завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте старанніше та працюйте ефективніше з новітніми процесорами Intel Core.

NVIDIA DLSS 4
DLSS — це набір технологій нейронного рендерингу, які використовують штучний інтелект для підвищення частоти кадрів, зниження затримки та поліпшення якості зображення. DLSS 4 пропонує Multi Frame Generation і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 серії для ноутбуків і Tensor Cores п'ятого покоління.
NVIDIA Reflex 2
Reflex 2 з Frame Warp забезпечує максимальну чуйність, покращуючи захоплення цілі, час реакції та точність прицілювання.
Оптимізація енергоспоживання
Розроблений з нуля для максимальної ефективності, забезпечуючи значний стрибок у продуктивності та часі автономної роботи.
Грайте - перемагайте
Lenovo AI Engine+ спрощує ігровий процес, автоматично оптимізуючи продуктивність вашого ноутбука. Оснащений Lenovo AI Core, він налаштовує ваш процесор, графічний процесор і системні налаштування для більш плавного ігрового процесу і кращого FPS. За допомогою функції Scenario Detection він в режимі реального часу налаштовується для ігор, стрімінгу або повсякденних завдань, забезпечуючи надійну і безпроблемну роботу.

Вражаючі візуальні ефекти
Пориньте в справжній ігровий досвід з цим рідкокристалічним дисплеєм, який дозволяє вам бачити все на арені з приголомшливою чіткістю.
Висока частота оновлення
Удвічі швидші, ніж традиційні дисплеї з частотою 60 Гц, ігрові дисплеї Lenovo LOQ можуть похвалитися високою частотою оновлення, яка забезпечує плавну анімацію та блискавичну реакцію.
NVIDIA G-Sync
Позбавтеся розривів зображення, затримок і лагів для плавної частоти кадрів.
Залишайтеся холоднокровними
Забезпечте охолодження системи за допомогою турбовентиляторів і мідних теплових трубок. Fn+Q дозволяє перемикатися між режимами для ігор або навчання. AI Engine+ забезпечує постійне охолодження при інтенсивному використанні. Перейдіть до справжніх ігор.

Стриманий зовнішній вигляд - висока міцність
Оздоблення Lenovo LOQ кольору Luna Grey елегантне і міцне, а конструкція відповідає авіакосмічним стандартам. Веб-камера 5 Мп з функцією eShutter killswitch забезпечує миттєву конфіденційність, а індикатор RGB «O» швидко показує ваш тепловий режим. Залишайтеся стильними і готовими до роботи з Lenovo LOQ.

Виняткові можливості екосистеми
Екосистема LOQ пропонує єдиний дизайн для ПК, кишенькових комп'ютерів, планшетів, моніторів і програмного забезпечення, забезпечуючи безперебійну роботу. Legion Space додає розвиваючі функції штучного інтелекту для підвищення творчого потенціалу і поліпшення ігрового досвіду. Насолоджуйтесь готовою до використання сумісністю з оновленнями драйверів, що забезпечують надійну роботу на довгі роки.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
