- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16AHP11 Luna Grey (83S40015RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 58
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 5 16AHP11 Luna Grey (83S40015RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!



















Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для ШІ, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Luna Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,81 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність у поєднанні з професійною точністю
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 оснащений процесорами AMD Ryzen 7, він забезпечує швидкість і інтелектуальні можливості, на які ви можете покластися. Кольорові варіанти «Luna Grey» або «Cosmic Blue» надають йому лаконічний, стриманий вигляд, а дисплей забезпечує яскраві кольори та чіткість деталей. Цей тонкий портативний ноутбук створений, щоб супроводжувати вас протягом усього дня, куди б ви не вирушили.

Вишукане виконання, продумана конструкція
Цей ноутбук IdeaPad, легкий і водночас міцний, поєднує в собі алюміній та перероблені матеріали, створюючи витончений сучасний силует. Плавні контури та металізоване покриття підкреслюють його професійний вигляд, а відповідність стандарту MIL-STD-810H гарантує, що він готовий до виконання будь-яких завдань.

Чіткість, плавність і зручність перегляду
Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавність руху — чи то прокрутка довгих сторінок, чи то перехід між додатками. Яскравість 400 ніт робить екран зручним для перегляду навіть у яскраво освітлених приміщеннях, а IPS дисплей забезпечує чудову чіткість зображення.

Комфорт під час тривалих сеансів роботи
Сертифікати TUV Low Blue Light та Eyesafe допомагають зменшити вплив синього світла без втрати яскравості кольорів, що робить тривалі сеанси роботи більш комфортними. Пишіть, створюйте дизайни або дивіться відео в режимі потокової передачі, менше навантажуючи очі, і завершуйте день, почуваючись бадьоріше навіть після виконання складних завдань.

Швидкий та безпечний вхід за допомогою розпізнавання обличчя
Інфрачервона камера FHD з технологією вимірювання часу прольоту забезпечує швидкий та точний вхід за допомогою розпізнавання обличчя. Вона безперебійно працює за будь-яких умов освітлення та під будь-яким кутом, тож ви можете відмовитися від паролів і одразу приступити до роботи.
Енергія, що не вичерпується
Працюйте довше без підзарядки завдяки батареї, яка витримує довгі дні багатозадачності, перегляду відео та реалізації улюблених проектів. Інтелектуальна оптимізація забезпечує баланс між автономністю та продуктивністю, тож ви можете переходити від занять до зустрічей або сеансів редагування, не шукаючи розетки.

Готовий до роботи за лічені хвилини
Закінчується заряд? Технологія швидкої зарядки забезпечує до двох годин роботи всього за 15 хвилин. Підключіть пристрій під час перерви, швидко зарядіть його та одразу поверніться до важливих справ.

Енергія, яка не обтяжує
Інтелектуальне управління енергоспоживанням та легка й компактна конструкція забезпечують високу продуктивність, де б ви не опинилися. Чи то під час авіаперельотів, чи то в дорозі на роботу, чи то під час нічних робочих сесій — насолоджуйтесь надійною автономністю без зайвої ваги.

Будьте в курсі подій у міру розширення ваших проектів
Оновлюйте обсяг пам'яті, коли це вимагає робоче навантаження. Додаткова ємність забезпечує плавну та оперативну роботу в режимі багатозадачності, завдяки чому перехід між творчими інструментами відбувається без зусиль — це гарантує, що ваша система буде працювати швидко та без затримок протягом багатьох років.

Простір, що росте разом з вами
Збільште простір для вашої бібліотеки файлів, фотографій та проектів, яка постійно розширюється. Завдяки підтримці додаткових SSD-накопичувачів ви зможете насолоджуватися швидшим завантаженням і безперебійною роботою — навіть із великими папками та під час складного редагування.

Усі необхідні порти — без компромісів
Широкий набір портів спрощує налаштування — хаби не потрібні. Легко підключайте накопичувачі, монітори та аксесуари, незалежно від того, чи працюєте ви вдома, в аудиторії чи в дорозі.

WiFi нового покоління для миттєвого доступу
WiFi 7 забезпечує швидше та стабільніше з'єднання навіть у перевантажених мережах. Технологія Bluetooth 5.4 з функцією Wireless Boost без проблем підключається до навушників, мишей та інших аксесуарів, тож ви можете працювати, дивитися відео або творити без перерв де завгодно.

Об'єднайте своє цифрове життя
Функція Smart Connect об'єднує ваш ПК, планшет і телефон, щоб ви могли створювати контент, грати в ігри та переглядати потокове відео на різних екранах без перерв. Малюйте на планшеті, редагуйте на ПК або грайте в мобільні ігри на великому екрані — все залишається синхронізованим. Плавно перемикайтеся між пристроями та насолоджуйтеся безперервним задоволенням.

Новий рівень можливостей. Тепер із штучним інтелектом
Ноутбук оснащений функціями штучного інтелекту, які зроблять ваш день простішим і продуктивнішим. Автоматизуйте рутинні завдання, легко плануйте на майбутнє та відкривайте для себе нові можливості для творчості. Зі штучним інтелектом ви зможете тримати все під контролем, не пропускаючи жодної деталі.

Найбезпечніші на сьогодні ПК на базі Windows
Ноутбук IdeaPad Slim 5 оснащений цілим комплексом апаратних засобів захисту, таких як технологія Secured-core PC та процесор безпеки Microsoft Pluton. Це ніби мати власного цифрового охоронця.

Сталий розвиток
Мета компанії пропонувати інтелектуальні технології, які допомагають будувати світле та стале майбутнє для своїх клієнтів, громад та нашої планети. Саме тому вони прагнуть отримати провідні в галузі знаки якості та сертифікати, які підтверджують їх відданість принципам сталого розвитку при розробці продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
