₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G9 AHP Arctic Grey (21UT004HRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 51
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G9 AHP Arctic Grey (21UT004HRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 220 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,2-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 3,7-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 3,0-3,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 740M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 4 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery, DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x8x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,7 |
| Артикул | 21UT004HRA |
| Штрихкод | 199273309368 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Спілкуйтеся впевнено, працюйте вражаюче
Залишайтеся професіоналом — чи то на нарадах, чи в дорозі — завдяки камері з високою роздільною здатністю, шумозаглушенню на базі штучного інтелекту та надшвидкому Wi-Fi. Насолоджуйтесь чітким зображенням, чистим звуком та безперебійним підключенням для ефективної співпраці та розвитку бізнесу.

Надійна потужність для щоденних потреб малого та середнього бізнесу
Без зусиль виконуйте важкі та складні завдання завдяки вдосконаленому процесору та графічній карті AMD Radeon, що забезпечують надійну потужність та неперевершену продуктивність, адаптовану до високих вимог малого та середнього бізнесу, гарантуючи надійність та ефективність щодня.

Ефективність протягом усього дня для професіоналів
Завдяки вбудованому нейронному процесору (NPU) цей ноутбук ThinkBook пропонує допомогу на базі штучного інтелекту — прискорюючи рутинну роботу, забезпечуючи швидше отримання інформації та надаючи гнучкість для збереження продуктивності, де б не відбувався бізнес.

Універсальність у різних секторах
Ноутбук ThinkBook 16 Gen 9 оснащений просторим 16-дюймовим дисплеєм та повноцінною цифровою клавіатурою, що відповідає різноманітним потребам бізнесу — від вчителів, які створюють плани уроків, до бібліотекарів, які керують цифровими каталогами, — забезпечуючи комфорт, чіткість та продуктивність.

Покращуйте свій робочий день за допомогою ноутбуку з штучним інтелектом
Цей ноутбук зі штучним інтелектом дозволяє виконувати широкий спектр завдань, що підвищують продуктивність. Користуйтеся вдосконаленими інструментами для відеоконференцій та спільної роботи, надійною системою безпеки, автоматизацією роботи з документами, включаючи сканування та узагальнення, а також управлінням електронною поштою та плануванням. Крім того, завдяки швидкому часу відгуку він ідеально підходить для багатозадачності.

360° захист для бізнесу
Захистіть конфіденційні дані за допомогою шифрування Discrete Trusted Platform Module (dTPM), опціональної інфрачервоної (ІЧ) камери з розпізнаванням обличчя, входу за відбитком пальця та вбудованої заслінки для конфіденційності. Ці рівні захисту поєднуються, щоб захистити бізнес-інформацію, зберігаючи при цьому швидкий та зручний доступ.

Зосередьтеся на деталях
Завдяки покращеній чіткості, яскравості та великому дисплею. Насолоджуйтесь просторим робочим простором для багатозадачності та чітким зображенням для детальної роботи. Комфортний перегляд ідеально підходить для тривалої роботи над вимогливими завданнями з великим обсягом даних або творчими процесами.

Посилений звук, зменшене навантаження на очі
Від презентацій для клієнтів до аналізу даних — цей ноутбук ThinkBook сприяє зосередженості та продуктивності. Поки Dolby Audio покращує звук для захоплюючої взаємодії, технологія з сертифікатом TÜV Low Blue Light зменшує навантаження під час тривалого перегляду.

Продуктивність без підключення до мережі
Ноутбук ThinkBook 16 Gen 9 пропонує подовжений час автономної роботи та оптимізацію енергоспоживання на основі штучного інтелекту під час подорожей. Незалежно від того, чи ви подорожуєте, зустрічаєтеся з діловими партнерами або працюєте в гібридному режимі, він забезпечує безперервну продуктивність без вичерпання заряду.

Ідеальний для обробки чисел
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком дозволяє швидше обробляти числа та забезпечує вищу точність. Завдяки спеціальній клавіші Copilot для миттєвого доступу до штучного інтелекту ноутбук ThinkBook 16 Gen 9 спрощує виконання завдань у сфері фінансів, бухгалтерського обліку та інших. робочих сценаріїв.
























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











