Грайте на повну з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам’яті.
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fa0023ua (A0NV6EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 103/20
- Опис
- Аксесуари 63
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fa0023ua (A0NV6EA)
737519
Ноутбук HP Victus 15-fa0023ua (A0NV6EA)628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0024ua (B22C6EA) 19 574 ₴
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 339 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 20 786 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 24 599 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn3038ua (BV6C0EA) 26 002 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 29 338 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 31 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0004ua (C3UL9EA) 36 599 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0187ua (CS8B2EA) 37 499 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C68VTET) 37 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 44 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 45 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 108 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 116 899 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 126 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Victus 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для Фотографів, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 9 |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Mica silver |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,45 |
| Артикул | A0NV6EA |
| Штрихкод | 198122674350 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з Intel Core i5 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Бюджетні ігрові ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Трагедія порівняно з моїм минулим ноутом. Збірка так сяк то пів біди. Єкран виглядає не погано, але по нітам думаю біда. Якщо кажемо про охолодження то забудьте, він то щось намагається зробити але ж шумить як турбіна в F16. Рятує його можливо ціна, але є більш адекватні конфіги за ці грощі. В цілому ноут як ноут, але є багато моментів на які завжди звертаєш увагу.
Хороший ігровий ноут. Працює швидко, чудово тягне ігри в середніх налаштуваннях графіки.
Дуже гарний варіант для роботи. Тут потужний процесор і5 інтел 8ядер та 12 потоків а також втсановлена дискретна відеокарта 3050. Ноутбук швидко обробляє всю інформацію. Програми для обробки фото та відео працюють швидко та ноутбук не починає глючити під час такого навантаження. Екран яскравий, та добре видно всі деталі. Класний бонус що на ньому також можно пограти в ігри завдяки потужним характеристикам.
Екран реагує дуже швидко, буквально миттєво, що при роботі і перегляді відео відчувається одразу. Яскравість достатня навіть у сонячний день, можна працювати без проблем. Процесор Intel Core i5 відчувається потужним, усі програми запускаються швидко, нічого не гальмує. За час використання ноутбук ні разу не підвів, працює стабільно, вентилятори не надто шумлять
Добрый день)) Подскажите, на сколько хватит батареи при отключении питания???
Доброго дня, Людмило. Цей ноутбук забезпечує до 8 годин автономної роботи в залежності від режиму використання.
Добрий день. Чи підтримує цей ноутбук підключення до зовнішнього монітора?
Доброго дня, Каріно. Так, ноутбук HP Victus 15-fa0023ua має HDMI порт, що дозволяє підключати його до зовнішнього монітора або телевізора.
Підкажіть, чи підтримує цей ноутбук заряджання за допомогою павербанку через тайп сі порт?
Добрий день, Олександре! Цей ноутбук не підтримує заряджання через роз'єм USB Type-C за допомогою портативного акумулятора.
Опис Ноутбук HP Victus 15-fa0023ua (A0NV6EA)
Швидке залізо

Витончений дизайн
Завдяки меншому розміру та трьом різним кольорам, пристрій виглядає стильним будь-де.

Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD камери.

Потужний процесор
Процесори Intel Core забезпечують надзвичайну потужність, яка дасть змогу швидко виконувати будь-які справи.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX
Зробіть крок назустріч потужності RTX, що працює на базі сучасної архітектури, відзначеної галузевими нагородами. Штучний інтелект і нові системні оптимізації дозволяють створювати ефективніші ігрові ноутбуки в нових та інноваційних формфакторах.
Неймовірний дисплей
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення - завдяки дисплею з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю FHD ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






