- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 7/3
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 37
- Фото
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 338 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 20 786 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 24 599 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38KQAT) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 29 338 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 31 281 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 31 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 271 ₴
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0004ua (C3UL9EA) 36 599 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0187ua (CS8B2EA) 37 499 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 44 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 45 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 108 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 116 899 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 126 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | HP 17 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х3 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Jet Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,07 |
| Загальна ширина виробу, мм | 400,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 257,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x7x52 |
| Вага в упаковці, кг | 2,94 |
| Артикул | CS8C8EA |
| Штрихкод | 199764398697 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 17 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Большой экран, удобно работать дома или в офисе, перемещать с собой не очень комфортно, больше минусов не нашел. Работает быстро, браузер, документация, разные другие программы без проблем запускаются. Батареи хватает от 5 до 7 часов если отключить от розетки, в рабочем режиме. Дисплей хорош как размером, так и качеством изображения
Коли відкриваєш на ньому два вікна поруч (наприклад, пошту і величезну таблицю Excel), відразу розумієш, чому він крутіший за звичайні 15-дюймові моделі. Процесор не перегрівається, працює тихо і при цьому миттєво відкриває будь-які офісні програми, будь то важкі PDF-звіти або браузер з кількома десятками вкладок. Незважаючи на свої габарити, він виглядає досить витончено і не відчувається важким труном.
У повсякденному користуванні показав себе добре. Тонкий, не складно носити з собою. Працює стабільно, справляється як з простими задачами, так і з більш важкими програмами. Батарея тримає нормально, швидко заряджається. Тачпад реагує моментально, не потрібно кілька разів натискати. Вебкамера хороша, плюс є шторка.
Хороший ноутбук с большим экраном. Быстро работает, а качество и размер экрана заменяет полноценный монитор.
Тут уже стоит винда или нужно самому ставить?
Добрий день, Дмитро! Ця модифікація (артикул CS8C8EA) постачається з операційною системою DOS. Це означає, що Вам потрібно буде самостійно встановити Windows або іншу ОС після покупки.
До нього якимось чином можна підключити лан кабель чи тільки на вайфаї сидіти?
Добрий день, Леоніде! Так, у Вас буде можливість підключати LAN-кабель, достатньо буде придбати перехідник з usb на RJ-45 і зможете користуватись і провідним Інтернетом.
Вітаю. Що у нього з екраном? Картинка норм буде?
Добрий день, Тетяно! Пристрій має великий дисплей діагоналлю 17.3 дюйма з роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Використовується IPS-матриця з матовим покриттям, що забезпечує широкі кути огляду, чітке зображення та мінімізує відблиски від ламп або сонця.
Опис
17,3-дюймовий ноутбук з великими перспективами
17,3-дюймовий ноутбук HP спеціально розроблений з урахуванням продуктивності процесора AMD, швидкої технології Wi-Fi та великого обсягу пам'яті. Насолоджуйтесь більш природним і зручним положенням під час набору тексту завдяки конструкції з підйомним шарніром і збільшеною сенсорною панеллю. Крім того, у конструкції ми використовували екологічні матеріали, такі як пластик, вилучений з океану, та перероблений пластик.
Конструкція з підйомним шарніром для більшого комфорту
Насолоджуйтесь зображеннями без мерехтіння на 17,3-дюймовому екрані, а також підйомним шарніром, який може підіймати клавіатуру для більш природного набору тексту.
Просте використання комп'ютера завдяки HP Fast Charge
Завдяки простим у використанні функціям, таким як збільшена сенсорна панель і HP Fast Charge, цей ноутбук дозволяє вам бути собою.
Продуктивність, якій можна довіряти, завдяки процесору AMD
Легко виконуйте кілька завдань одночасно завдяки потужному процесору AMD, швидкій технології Wi-Fi та великому обсягу пам'яті.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
Розслабтеся та насолоджуйтеся кришталево чіткими зображеннями з яскравою якістю 2 мільйони пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає вашому цифровому контенту нового виміру.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем та улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Невідбиваюча поверхня та низький рівень блиску означають, що ви отримаєте менше відблисків, перебуваючи на вулиці.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



