₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 51/10
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA)
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 629 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 699 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 865 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 449 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 38 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 34 359 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 815 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 535 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 929 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 519 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Основний колір | Блакитний |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 33x10x57 |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Артикул | BF1K1EA |
| Штрихкод | 199251002939 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, Ноутбуки HP з Intel Core i3, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому, Ноутбуки з зарядкою Type-C |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук взяла щоб було зручніше працювати віддаленно та навчатися. Раніше надавала перевагу стаціонарним компам, але за відсутності світла ноут зручніше. Цей НР досить компактний та легкий, його можна носити з собою, батареї вистачає більш ніж на 4 години. Екран великий -в зумі спілкуватися зручно, звук чистий
Ноутбук працює стабільно та швидко, він легкий і має комфортний для очей екран.
Матовый экран не бликует, что спасает днем. Клавиатура с четким ходом, печатать удобно.
Я студентка і мені цей ноут треба для навчання. Цілкоим справляється з документами, презентаціями, пошуком інформації в інтернеті.
Сколько держит заряд батареи без света?
Добрий день, Павло! Виробник не вказує цю інформацію, так як час автономної роботи напряму залежить від того, що будете робити за ноутбуком. При середніх навантаженнях час автономної роботи в межах 3-5 годин
Ноутбук справді буде як на зображенні з цифрами праворуч?
Добрий день, Інно! Так, у цієї моделі справді є цифровий блок праворуч (NumPad). Enter буде "вузький вертикальний", а стрілки трохи зрушені - типове компонування з NumPad.
Корпус у ноутбука достатньо міцний?
Добрий день, Оксано. має середню міцність, типову для бюджетного сегмента. Цей ноутбук спроєктований для домашнього або офісного використання. Він не має захисту за військовими стандартами (як серія EliteBook або ProBook), тому він не розрахований на удари чи сильні вібрації
Нормаль но ли сюда стает винда? Не нужны особые манипуляции или махинации?
У меня все встало сразу и без проблем, но заранее скачал и драйвера на сайте производителя, благо, их там не трудно было найти, так что можете перестраховаться
Опис
HP 15-fd0138ua — це сучасний ноутбук, призначений для щоденного використання, навчання та офісної роботи. Завдяки потужному процесору, достатньому обсягу оперативної пам'яті та швидкому SSD-накопичувачу, він забезпечує швидку та стабільну роботу з різноманітними завданнями.




*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






