- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2/1
- Опис
- Наявність в магазинах 16
- Порівняння
- Аксесуари 61
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP EliteBook X G1i (B9ZU2ET) 100 299 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18.6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,345 |
| Артикул | CS8A2EA |
| Штрихкод | 199764398444 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, 4 ядерні ноутбуки HP, Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Недорогі ноутбуки HP, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Много памяти, запускается на глазах, не виснет с открытыми 20-30 вкладками в гугле. Холодный корпус, мало весит
Я шукала робочий ноутбук у межах 25000 грн. Після довгих роздумів я обрала цю модель, і зрештою, не шкодую. Все працює просто чудово, і працювати з ним одне задоволення. Клавіатура дуже зручна, а система працює швидко та плавно. У мене був чудовий старенький ноутбук, Samsung, але цей набагато кращий, не потрібно чекати, поки щось завантажиться.
Чи є в цьому ноутбуці гніздо під інтернет-кабель, чи він працює тільки через Wi-Fi?
Добрий день! У цій моделі акцент зроблено на мобільність, тому класичного входу для кабелю (RJ-45) немає. Ноутбук орієнтований на роботу через Wi-Fi.
Опис
Потужний, елегантний ноутбук для щоденної роботи
Ноутбук HP 15,6" оснащений функціями, що забезпечують продуктивність і радують ваш гаманець та планету. Цей потужний ноутбук HP, виготовлений з перероблених матеріалів, оснащений процесором AMD, пам'яттю для зберігання зразків і захоплюючою графікою, а також має співвідношення екрану до корпусу 85%. Залишайтеся на зв'язку на своїх умовах.
Залишайтеся на зв'язку на своїх умовах
Будьте чітко і безпечно помітними та чутними завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із функцією зменшення фонового шуму.
Ваш потужний інструмент для продуктивної роботи протягом усього дня в будь-якому місці
Зустрічайте кожен день із процесором AMD, тривалим часом автономної роботи, великим об'ємом пам'яті та швидким бездротовим підключенням.
Екологічний та прогресивний дизайн
Продуманий дизайн, виготовлений з переробленого пластику, зареєстрований в EPEAT Gold та сертифікований ENERGY STAR.
Процесор AMD Ryzen
Відкрийте для себе справді вражаючу продуктивність ноутбука. Революційна нова архітектура з дивовижною автономністю, яка забезпечує виняткову багатопотокову обробку та графіку Vega для інтенсивних мультимедійних завдань.
Графіка AMD Radeon
Незалежно від того, чи це ігри, чи фільми, насолоджуйтесь високою продуктивністю для всіх ваших розваг.
Дисплей Full HD
Розслабтеся і насолоджуйтеся кришталево чіткими зображеннями з яскравою якістю 2 мільйонів пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає вашому цифровому контенту нового виміру.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Невідбиваюча поверхня та низький рівень блиску означають, що ви отримаєте менше відблисків, перебуваючи на вулиці.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



