- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 91
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 336 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38KQAT) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0030ua (D16DQEA) 28 699 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 32 669 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C68VYET) 45 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 121 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | HP 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,7 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,2-4,7 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.1 Type C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18.6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,36 |
| Артикул | CS8M0EA |
| Штрихкод | 199764402646 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Білі ноутбуки HP, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки до 25 000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Плавно справляется с офисными задачами и браузером со многими вкладками, при этом работает тихо. Плюс красивый дизайн.
Гарний дизайн, тонкий, легкий. Швидкий в роботі, навіть при завантаженні кількох вкладок немає підвисання. Брала для роботи, не жалкую. Підключається до інтернету за секунди. Цифри та букви чіткі і хорошого розміру. Заряду вистачає на 7 годин безперервної бухгалтерської роботи. В дорогу беру, зручно
Бюджетний ноутбук, при не великому навантаженні може довго тримати заряд і працювати на низькій завантаженості, але все одно швиденько, по звуку вентиляторів розумію коли він починає розганятися) Оперативної пам'яті багато і ще частота висока, не помічаю великі файлі і завантаженість вкладок у хромі. Є українська розкладка, але без підсвітки
Он будет нагреваться при работе?
Антоне, добрий день! Ноутбук оснащений енергоефективним процесором Intel Core 3 100U, який сам по собі виділяє менше тепла, ніж потужніші аналоги. Система охолодження в цій моделі HP оптимізована для підтримки комфортної температури корпусу навіть при помірному навантаженні
На скільки годин мені вистачить акумулятора?
Катерино, добрий день! Заявлений акумулятор на 41Втг забезпечить близько 5-7 годин помірної роботи. Головна перевага - підтримка технології швидкої зарядки HP Fast Charge: Ви зможете зарядити ноутбук до 50% приблизно за 45 хвилин у вимкненому стані, що дуже зручно для динамічного використання.
Опис
Надійний ноутбук, який допоможе вам залишатися в тонусі
Ноутбук HP 15,6" дозволяє вам робити більше завдяки надійній потужності процесора Intel, а також великому обсягу пам'яті та потужній графіці в елегантному, ретельно розробленому пристрої. Створений для того, щоб супроводжувати вас у будь-якій ситуації, і виготовлений з пластику, що походить з океану та переробленого після споживання, він дозволяє легко проявити любов до планети.
Створений, щоб ви залишалися на зв'язку з усіма
Створений для співпраці з камерою HP True Vision з кришкою для захисту конфіденційності, двома мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення.
Продуктивність на швидкості життя
Цей пристрій, зареєстрований в EPEAT Gold та сертифікований ENERGY STAR, забезпечує чітку якість зображення на 15,6-дюймовому дисплеї.
Будьте готові до кожного дня
Будьте готові до будь-якого дня завдяки надійному процесору Intel, великому обсягу пам'яті, швидкому з'єднанню та великому обсягу пам'яті.
Intel Core
Надійна продуктивність для щоденних обчислювальних завдань.
Графічна карта Intel
Насолоджуйтесь яскравими та реалістичними зображеннями в творчих програмах та іграх.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
Розслабтеся та насолоджуйтеся кришталево чіткими зображеннями та картинками з яскравою якістю 2 мільйонів пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає вашому цифровому контенту нового виміру.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Невідбиваюча поверхня та низький рівень блиску означають, що ви отримаєте менше відблисків, перебуваючи на вулиці.
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє бачити всю гру.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.









- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





