- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 15/1
- Опис
- Аксесуари 71
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA)
755651
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)667422
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 395 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 226 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 633 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 44 560 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Laptop 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5625U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Natural Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x37x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,59 |
| Артикул | C16H4EA |
| Штрихкод | 199485006123 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Zen 3 + 16 ram за 20 тыс, я думаю этим все сказано)
Пользуюсь им несколько недель для стандартных рабочих задач: документы, онлайн-встречи, таблицы. Работает стабильно, без зависаний, даже когда открыто много вкладок. Клавиатура удобная, клавиши не шумные. Тихо работает — даже во время звонков не отвлекает посторонним шумом.Установка, обновление, драйверы — все прошло без проблем.
Ноутбук тонкий, має чітке зображення, яке комфортне для читання тексту та перегляду відео.
Ноутбук працює добре, екран яскравий, для роботи підходить. Батарея тримає середньо, але покупкою задоволений
Чи підходить він для графіки або обробки фото?
Наталіє, добрий день! Ноутбук має інтегровану AMD Radeon Graphics, якої вистачить для повсякденних задач, роботи з фото в середньому режимі, редагування та перегляду медіа. Для ресурсомістких графічних завдань або професійної роботи з фото/відео — краще розглядати моделі з дискретною відеокартою.
Опис
Потужний, елегантний ноутбук для щоденної роботи
15,6-дюймовий ноутбук HP оснащений багатьма функціями для продуктивної роботи. Створений з перероблених матеріалів, цей потужний ноутбук HP оснащений процесором AMD, великим об'ємом пам'яті та захоплюючою графікою. Співвідношення площі екрана до корпусу 85% та тонка рамка надають достатньо місця для роботи та перегляду найважливіших матеріалів.
Залишайтеся на зв'язку
Камера HP True Vision і мікрофони з функцією зменшення фонового шуму забезпечують чітке зображення та якісний звук.
Екологічно чистий дизайн
Продумана конструкція містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та ENERGY STAR.
Ваше джерело продуктивності на цілий день, де б ви не були
Зустрічайте день з процесором AMD, тривалим часом роботи від акумулятора, великим об'ємом пам'яті та швидким бездротовим з'єднанням.
Процесори AMD з графікою Radeon
Процесори AMD втілюють ваші бажання в життя, надаючи все необхідне і навіть більше.
Дисплей з роздільною здатністю Full HD
Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся кришталево чистими візуальними ефектами та зображеннями. Роздільна здатність Full HD надає всьому вашому цифровому контенту нового вигляду.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки антибліковому покриттю та низькому рівню блиску ви не будете відчувати дискомфорт, перебуваючи на вулиці.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








