- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8/2
- Опис
- Наявність в магазинах 19
- Порівняння
- Аксесуари 57
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!











Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 395 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 226 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 633 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 44 560 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Victus 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 4,3-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 760M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Performance blue |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,5 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 120W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,29 |
| Артикул | BV8Y0EA |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Бюджетні ігрові ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Две недели пользования. В целом, мне нравится. Современный, актуальный игровой ноутбук бюджетного сегмента. Процессор Ryzen 5 8645HS в бенчмарках даже опережает некоторые Ryzen 7, или почти не уступает им. Игру запускал пока только одну - God of War 2018 на максимальных настройках видео - все супер. Корпус не греется, чуть теплый. Есть , не то, чтоб минусы, но специфические особенности, о которых, в принципе, можно узнать из доступных обзоров в интырнетах. Как и в любом другом игровом ноуте, батарея держит недолго - 1,5 - 2 часа (не игр, а простого пользования). То есть, нужно понимать, что это устройство будет почти всегда включено в сеть. Экран - яркость, контрастность и цветовая гамма - довольно умеренны. Мне - комфортно. Наоборот, от ярких неестественных дисплеев других ноутов у меня быстро устают глаза. Но это субьективно.. Звук - он не тихий, он - негромкий. Средний, так сказать. Вы не будете танцевать под этот ноут. Купил бы я еще раз?? - да. Как домашний портативный компьютер. Но, если вам нужен ноут для работы в условиях отключений электричества, то это не то устройство. Нужно иметь еще один, без дискретной видеокарты. Ну.. или зарядную станцию.
Брав для ігор, тягне більшість сучасних на середніх/високих налаштуваннях. Екран плавний, картинка супер. Охолодження чути, але не критично
Хороший і зручний у використанні компʼютер Все влаштовує👍🏻
Тянет всё уверенно, игры тоже. Фпс нормальный, охлаждение адекватное. Экран чёткий тоже
Добрий день, підкажіть чи є встановлена операційна система віндовс чи ні?
Доброго дня, Ярославе. Цей ноутбук поставляється без встановленої операційної сисстеми, її потрібно купляти окремо. Можете розглянути варіанти операцйних систем у нас на сайті.
Добрый день, подскажите подойдет ли этот ноутбук для игр.
Доброго дня, Світлано. Це універсальна ігрова модель серії HP Victus, яка добре підходить і для сучасних ігор, і для роботи з графікою, навчання або багатозадачності.
Опис
Здійсніть свою ігрову мрію
Ноутбук HP Victus створений для чудових ігор на ходу. Цей елегантний пристрій оснащений потужним процесором AMD і сучасною відеокартою. Дизайн цього ноутбука вражає не менше, ніж його апаратне забезпечення: він має оновлену систему охолодження та вебкамеру з функцією шумозаглушення.
Потужні компоненти
Грайте на повну силу завдяки потужному процесору AMD, сучасній відеокарті та великому обсягу пам'яті.
Усі функції, які можуть вам знадобитися
Від оновленої системи охолодження до вебкамери - цей ноутбук має все.
Витончений і вишуканий дизайн
Завдяки компактним розмірам цей стильний пристрій буде добре виглядати будь-де.
144 Гц FHD дисплей
Зменште розчарування від затримок і двоїння зображення завдяки дисплею, що поєднує частоту оновлення 144 Гц і роздільну здатність Full HD для плавного та чіткого ігрового процесу.
Дисплей Micro Edge
Ультратонка, ледь помітна рамка покращує зовнішній вигляд вашого дисплея завдяки красивому та ефективному дизайну.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом завдяки цій антибліковій панелі. Відсутність відблисків означає, що ви отримаєте менше засліплення, перебуваючи на вулиці.
62,5% sRGB
Насолоджуйтесь дисплеєм з колірним охопленням 62,5% sRGB для чітких кольорів.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, екран не мерехтить, що забезпечує більш комфортний перегляд.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення