- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 2
- Порівняння
- Аксесуари 88
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 336 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38KQAT) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0030ua (D16DQEA) 28 699 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 32 669 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 121 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0109ua (B4LY0EA) 29 341 ₴
Ноутбук HP 15-fc0098ua (B4LW9EA) 20 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | HP 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free, FreeSync |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 5500 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad, Precision TouchPad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Блакитний |
| Оригінальний колір | Moonlight blue |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Таїланд |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,31 |
| Артикул | B4LX4EA |
| Штрихкод | 198828918512 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , 4 ядерні ноутбуки HP , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки до 20000 грн , Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Недорогі ноутбуки HP, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки до 25 000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Зустрічайте ноутбуки, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму.
Ваша запорука продуктивності на цілий день
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню.
Екологічна і перспективна конструкція
Продуманий дизайн, містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR.
Процесор AMD Ryzen
Ця нова надефективна архітектура спричинила справжню революцію у процесорах. Такої потужності з лишком вистачає навіть для найбільш ресурсомістких завдань.
Графічне ядро AMD Radeon
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю FullHD увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити всю гру.
Швидка зарядка HP Fast Charge
Коли ноутбук майже розрядився, нікому не хочеться годинами сидіти біля розетки. Вимкніть цей ноутбук і підключіться до мережі — він зарядиться з 0 до 50% приблизно за 45 хвилин.
Твердотільний накопичувач PCIe
Завантаження з блискавичною швидкістю завдяки твердотілому накопичувачу PCIe.
Два динаміки
Оцініть потужність подвійних стереодинаміків, слухаючи улюблену музику, переглядаючи фільми й граючи в ігри.
Порт USB Type-C зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с
Підключайте зовнішнє сховище даних через порт USB Type-C, зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с. Цей порт симетричний, тож кабелі можна під’єднувати будь-якою стороною.
Connected Modern Standby
Отримуйте листи, сповіщення календаря й інші важливі повідомлення навіть тоді, коли не працюєте за ПК. Ваш ПК залишається підключеним для миттєвих оновлень.
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком
Повнорозмірна клавіатура з вбудованим цифровим блоком дає змогу комфортно друкувати й підвищити продуктивність завдяки ходу клавіш 1,5 мм.
Високоточна сенсорна панель HP Imagepad із підтримкою тачпада
Оцініть точність жестів і рухів, які забезпечують додаткову зручність роботи з комп'ютером HP, щоб ви могли легко фільтрувати та сортувати дані.
Вимкнення мікрофона
Більше спокою і зручності завдяки спеціальній кнопці вимкнення мікрофона, яку можна легко активувати, а також дізнатися, чи вона увімкнена або вимкнена, за допомогою світлодіодного індикатора.
Камера HP True Vision HD
Тепер спілкуватись у відеочаті з високою якістю зображення можна навіть при слабкому освітленні, тож дзвінки віч-на-віч стануть вашим улюбленим засобом спілкування.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





