- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 39/3
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA)
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 299 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Блакитний |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,36 |
| Артикул | C16GSEA |
| Штрихкод | 199485005782 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Він легкий, тонкий і має дуже приємний вигляд. 16 гб оперативної пам'яті це ключ до комфортної роботи. Завдяки цьому можна спокійно відкрити пошту, музику, кілька чатів і працювати в програмах, не відчуваючи жодних лагів. Клавіатура повнорозмірна, з окремим цифровим блоком, що дуже зручно. Єдине, що я хотів би покращити, це якість веб-камери.
Взяв модель 15-fd через нормальне співвідношення ціни і того, що всередині. Що скажу: проц вивозить повсякденні задачі, дизайн топ
Купив цей ноутбук для щоденної роботи та навчання. Перше, що кидається в очі - це швидкість роботи. Завдяки його параметрам він завантажується за лічені секунди. Екран має класні кольори та гарні кути огляду, очі не втомлюються після тривалого перегляду документів. Вид лаконічний, нічого зайвого.
Збалансований і дуже легкий та тонкий апарат. Віндоус та програми завантажуються дуже швидко, отклік теж швидкий, навіть тягне монтаж відео. Гарна матриця у дисплея шукав саме Full HD. Автономність достойна, пишуть 4 години активної роботи мало, але я не згоден, мій старий і двох годин не вивозив. Цінник для таких характеристик просто шикарний.
Підкажіть, яку гарантію надає виробник? Есть порт тандербол?
Доброго дня, Анастасія! На цей ноутбук надається офіційна гарантію від виробника на 12 місяців після покупки. Ноутбук не має підтримки Thunderbolt.
Ищу ноутбук для ребенка, хочется взять что-то с хорошим экраном, чтобы насколько возможно меньше гробить зрение. Эта модель подойдет? тут есть глушение вредного голубого или что-то подобное?
Вітаю. Так, ця модель ноутбуку має антибліковий екран з технологіями In-plane Switching (IPS), Flicker-Free тому мінімально впливає на зір.
Чи тягне дисплей цей HP на рівень для нетфліксу після роботи?
Добрий день, Романе. Ноутбук має 15,6" IPS-дисплей із роздільною здатністю 1920 Ч 1080 (Full HD), тож зображення виглядає чітко, кольори природні й насичені. А яскравість 300 ніт — це більше за стандартну, тож дивитися відео комфортно.
Опис
Надійний ноутбук
15.6-дюймовий ноутбук HP дає вам змогу робити більше завдяки надійній потужності процесора Intel, великому об'єму пам'яті та потужній графіці у витонченому, продуманому дизайні. Виготовлений з океанічного та переробленого після споживання пластику, він готовий до будь-яких завдань, і з ним легко проявити свою любов до планети.
Залишайтеся на зв'язку
Камера HP True Vision і мікрофони з функцією зменшення фонового шуму забезпечують чітке зображення та якісний звук.
Висока продуктивність
Цей пристрій, сертифікований EPEAT Gold та ENERGY STAR, забезпечує чітку якість зображення на 15.6-дюймовому дисплеї.
Енергія на весь день
Зустрічайте будь-який день підготовленими завдяки надійному процесору Intel, великому об'єму пам'яті та швидкому з'єднанню з мережею.
Вийдіть за рамки продуктивності
Це більше, ніж просто висока продуктивність. Процесори Intel вдосконалюють обчислення в реальному часі та забезпечують більш ефективну багатозадачність.
Графіка Intel Iris Xe
Вражаюча продуктивність для творчості, ігор і розваг. Новий рівень графічної продуктивності та чіткі, приголомшливі візуальні ефекти - зі зручністю тонкого та легкого ноутбука.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, вдалось усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей з роздільною здатністю Full HD
Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся кришталево чистими візуальними ефектами та зображеннями. Роздільна здатність Full HD надає всьому вашому цифровому контенту нового вигляду.
Антиблікова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки антибліковому покриттю та низькому рівню блиску ви не будете відчувати дискомфорт, перебуваючи на вулиці.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







