- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP ENVY x360 15-fe0004ua (A5AJ0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Наявність в магазинах 3
- Порівняння
- Аксесуари 66
- Фото
Ноутбук HP ENVY x360 15-fe0004ua (A5AJ0EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AG1AT) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 364 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 156 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 101 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 019 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 58 728 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2009ua (BV8X3EA) 117 781 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP EliteBook Ultra (928N2ES) 85 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ENVY x360 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,4-4,6 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision, IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| Мультимедіа | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик температури, Електронний компас |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Natural Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,77 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 228,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,3 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 55 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 5x5x5 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | A5AJ0EA |
| Штрихкод | 198415457547 |
| Додатково | Ноутбук HP з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки HP трансформери (2 в 1), Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на Windows 11, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Якісна річ. Сучасний дизайн. Батерея тримає довго. Задоволений покупкою на всі 100 відсотків
Опис
Ноутбук, який робить кожен досвід незабутнім
HP Envy x360 2-in-1 Laptop PC підіймає ваші робочі та розважальні можливості на новий рівень завдяки покращеному чутливому сенсорному екрану, чудовому звуку та передовим технологіям для співпраці — все це доповнюється дизайном із перероблених матеріалів, потужною продуктивністю та всіма необхідними додатками та функціями безпеки для вашої невпинної роботи.
Зробіть більше з потужністю
Виконуйте усі свої справи завдяки новітньому процесору Intel, чутливому сенсорному екрану та великому обсягу пам'яті.
Перетворіть свій ноутбук на особистий театр
Насолоджуйтеся найкращим місцем у залі завдяки яскравому дисплею та звуку від Bang & Olufsen для кінематографічного досвіду.
Робіть більше
Зробіть планеті послугу за допомогою ноутбука, створеного з перероблених металів і пластику.
Розширте можливості вашого ПК для ще більшої продуктивності
Забезпечує більше, ніж просто продуктивність. Процесори Intel Core підвищують реальну обчислювальну потужність і забезпечують надзвичайно ефективну багатозадачність.
Винятковий досвід будь-де
Платформа Intel Evo поєднує в собі ідеальне поєднання продуктивності, чутливості, тривалості роботи батареї та приголомшливих візуальних ефектів у новому класі ноутбуків. Ці моделі перевірені Intel для забезпечення виняткового досвіду користування ноутбуком будь-де.
Графіка Intel Iris Xe
Вражаюча продуктивність для створення контенту, ігор і розваг. Новий рівень графічної продуктивності та чіткі, приголомшливі візуальні ефекти — зручність тонкого й легкого ноутбука.
Сенсорний екран FHD
Інтуїтивна сенсорна технологія дозволяє керувати ПК прямо з екрана. А яскрава роздільна здатність 1920 x 1080 забезпечує 2 мільйони пікселів для кришталево чистого зображення.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення