Грайте на повну з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом оперативної пам’яті.
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Victus 15-fa2015ua (BV8X5EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук HP Victus 15-fa2015ua (BV8X5EA)
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 453 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 299 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 9 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core 5 210H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 2,29 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 70 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 200W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x52 |
| Вага в упаковці, кг | 3,47 |
| Артикул | BV8X5EA |
| Штрихкод | 199251657733 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки HP, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноут майже максимально запакований, 24 гб оперативки вистачить для самих вибагливих ігор. Пам'яті 1 тб, встановив у перші дні все що хотів і лишилось ще на пару ігор. При максимальному завантаженні температура на процесорі та відеокарті тримається у рамках норми як для ноутбука. Дисплей видає яскраву картинку, але тільки у відносній темряві
Не думаю, що ви знайдете кращого за таку ціну. Ставлю йому 5 зірок за частоту кадрів у іграх на найвищих налаштуваннях. У нього легкий, міцний корпус. Екран не вражає, але він пристойний. Можливо, не такий хороший, як у OLED, але все одно хороший.
Класний ноутбук - для кс і програмування вистачає. Дизайн красивий не зручно тільки, що зарядка підключається не позаду
Купил для игр, думал, что будет так себе, но всё работает нормально и без зависаний, хорошее охлаждение и тихий.
Часто сбрасываю фото с профокамеры. Мне не придется покупать отдельные переходники для этого?
Добрий день, Поліно! Оскільки в цій моделі немає слота для карт пам'яті, підключити SD-картку напряму не вийде. Найкращим рішенням буде використання невеликого USB-картридера або передача файлів через хмару чи Bluetooth 5.4.
Не буде онлайн-гра лагати, якщо підключитися через Wi-Fi, чи все ж краще тягнути дріт?
Добрий день, Олександре! Ноутбук підтримує сучасний Wi-Fi 6 (802.11 ax), який мінімізує затримки. Але якщо ви професійно граєте в шутери, де кожна мілісекунда важлива, у цій моделі є повноцінний порт Ethernet (LAN).
Опис Ноутбук HP Victus 15-fa2015ua (BV8X5EA)
Швидке залізо

Витончений дизайн
Завдяки меншому розміру та трьом різним кольорам, пристрій виглядає стильним будь-де.

Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD камери.

Потужний процесор
Процесори Intel Core забезпечують надзвичайну потужність, яка дасть змогу швидко виконувати будь-які справи.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX
Зробіть крок назустріч потужності RTX, що працює на базі сучасної архітектури, відзначеної галузевими нагородами. Штучний інтелект і нові системні оптимізації дозволяють створювати ефективніші ігрові ноутбуки в нових та інноваційних формфакторах.
Неймовірний дисплей
Забудьте про прикрі затримки й двоїння зображення - завдяки дисплею з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю FHD ігровий процес завжди буде плавним і чітким.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








