- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0109ua (B4LY0EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0109ua (B4LY0EA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 540 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 299 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free, FreeSync |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Блакитний |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Таїланд |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,34 |
| Артикул | B4LY0EA |
| Штрихкод | 198828918567 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки із зарядкою Type-C |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Зустрічайте ноутбуки, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму.
Ваша запорука продуктивності на цілий день
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню.
Екологічна і перспективна конструкція
Продуманий дизайн, містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR.
Процесор AMD Ryzen
Ця нова надефективна архітектура спричинила справжню революцію у процесорах. Такої потужності з лишком вистачає навіть для найбільш ресурсомістких завдань.
Графічне ядро AMD Radeon
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю FullHD увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити всю гру.
Швидка зарядка HP Fast Charge
Коли ноутбук майже розрядився, нікому не хочеться годинами сидіти біля розетки. Вимкніть цей ноутбук і підключіться до мережі — він зарядиться з 0 до 50% приблизно за 45 хвилин.
Твердотільний накопичувач PCIe
Завантаження з блискавичною швидкістю завдяки твердотілому накопичувачу PCIe.
Два динаміки
Оцініть потужність подвійних стереодинаміків, слухаючи улюблену музику, переглядаючи фільми й граючи в ігри.
Порт USB Type-C зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с
Підключайте зовнішнє сховище даних через порт USB Type-C, зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с. Цей порт симетричний, тож кабелі можна під’єднувати будь-якою стороною.
Connected Modern Standby
Отримуйте листи, сповіщення календаря й інші важливі повідомлення навіть тоді, коли не працюєте за ПК. Ваш ПК залишається підключеним для миттєвих оновлень.
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком
Повнорозмірна клавіатура з вбудованим цифровим блоком дає змогу комфортно друкувати й підвищити продуктивність завдяки ходу клавіш 1,5 мм.
Високоточна сенсорна панель HP Imagepad із підтримкою тачпада
Оцініть точність жестів і рухів, які забезпечують додаткову зручність роботи з комп'ютером HP, щоб ви могли легко фільтрувати та сортувати дані.
Вимкнення мікрофона
Більше спокою і зручності завдяки спеціальній кнопці вимкнення мікрофона, яку можна легко активувати, а також дізнатися, чи вона увімкнена або вимкнена, за допомогою світлодіодного індикатора.
Камера HP True Vision HD
Тепер спілкуватись у відеочаті з високою якістю зображення можна навіть при слабкому освітленні, тож дзвінки віч-на-віч стануть вашим улюбленим засобом спілкування.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





