- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0024ua (B22C6EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 57/11
- Опис
- Аксесуари 15
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0024ua (B22C6EA)
683326
Ноутбук HP Victus 15-fa2005ua (C16H0EA)667334
Ноутбук HP Victus 15-fa2008ua (C16GFEA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)621619
Ноутбук ACER Extensa EX215-23 (NX.EH3EU.01E)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 298 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 464 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 415 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 293 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 172 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 250R-G9 (AL0B1AT) 22 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Laptop 15 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Natural Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x10x10 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | B22C6EA |
| Штрихкод | 198828487261 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , 4 ядерні ноутбуки HP , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Брав без ілюзій щодо якихось надтехнологій і повністю підійшов мені. Окремий респект за матовий екран, бо я терпіти не можу бачити власну фізіономію замість тексту, коли сонце світить у вікно, а тут картинка чітка і не виїдає очі. Камера теж не підкачала, на робочих зідзвонах виглядаю як жива людина з нормальною деталізацією. Клавіатура тиха, хід клавіш короткий і зрозумілий.
Круто виглядає, швидко працює, не гріється і тихо працює майже 95% часу. Пам'яті багато, екран яскравий
Ноутбук у меня чисто бы посидеть дома в инете или посмотреть что то. Самый большой плюс - скорость работы. Процессор райзен 5 вместе с 16 ГБ оперативной памяти, теперь могу комфортно сидеть в интеренете со многими вкладками без подвисаний. Система запускается быстро стоит ссд на 512 ГБ и все открывается практически мгновенно. Экран 15.6" с разрешением фул хд имеет классную картинку и хорошие углы обзора.
Для такого бюджету дуже пристойний варіант. Потрібний був ноутбук для навчання сину в школі на дистанційку. Витримує багато вккладок, швидко працює, яскраві кольори, вистачає на відключення світла на 4 години, більше не пробували на скільки вистачить. Окрім навчання син дивиться на ньому серіали, динаміки не дуже потужні.
Подскажите, есть возможность расширить оперативну память в этом ноутбуке?
Доброго дня, Анно! У цього ноутбука встановлено вже максимальний об'єм оперативної пам'яті - 16 гб, і вона розпаяна на материнській платі.
Який об'єм має вбудований накопичувач та чи є українська розкладка?
Доброго дня, Олексію! Об'єм пам'ять у цього ноутбука складає 512 гб. Так, ноутбук має 3 розкладки на клавіатурі: англійська, українська, російська.
Я иногда обрабатываю фотки в фотошопе, эта модель потянет такое?
Анно, добрий день! Так, цей ноутбук впорається з Adobe Photoshop та іншими графічними редакторами на базовому та середньому рівнях. Завдяки процесору AMD Ryzen та 16 ГБ оперативної пам'яті, пристрій забезпечує швидку роботу з шарами та фільтрами
Чи є у цього ноутбука фізична шторка для веб-камери?
Христино, добрий день! Так, ця модель має спеціальну механічну шторку. Ви можете одним рухом закрити камеру, коли не користуєтеся нею, що гарантує повну приватність без використання наклейок.
Опис
Потужний і тонкий ноутбук, що впорається з повсякденними задачами
15,6-дюймовий ноутбук HP оснащений багатьма функціями, які допоможуть вам продуктивно виконувати завдання та зробити ваш гаманець і планету щасливішими. Цей потужний ноутбук HP, виготовлений з перероблених матеріалів, містить процесор AMD, велику ємність сховища й графіку, що заворожує, а співвідношення екрана до корпусу 85% й тристороння тонка рамка дозволяє виконувати й бачити більше дійсно важливих деталей.
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах
Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму.
Екологічна і перспективна конструкція
Продуманий дизайн, містить перероблений океанічний пластик і має сертифікат ENERGY STAR.
Ваша запорука продуктивності на цілий день
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню.
Процесор AMD Ryzen
Ця нова надефективна архітектура спричинила справжню революцію у процесорах, такої потужності з лишком вистачає навіть для найбільш ресурсомістких завдань.
Графічне ядро AMD Radeon
Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити всю гру.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





