- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 17 AI ANV17-41 (NH.QZKEU.005)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 2/1
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 17 AI ANV17-41 (NH.QZKEU.005)













730448
Ноутбук ACER Aspire 15 A17-51M (NX.JL5EU.002)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 17 AI |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ + 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 0 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet (Killer E2600) |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірна (помаранчева) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з W/A/S/D gaming key, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,71 |
| Загальна ширина виробу, мм | 400,85 |
| Загальна довжина виробу, мм | 275,62 |
| Загальна висота виробу, мм | 24 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 32x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 4,06 |
| Артикул | NH.QZKEU.005 |
| Штрихкод | 4711474579973 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 17 дюймів , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, Ігрові ноутбуки 17 дюймів , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Acer Nitro V, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Иногда у меня ощущение, что в этом ноуте ии играет вместо меня. Быстрый, тихий, производительность на уровне.
Працює швидко, програми відкриваються без затримок, ігри йдуть плавно. Великий екран зручний для ігор, фільмів і роботи, очі не втомлюються. Оперативної памʼяті і диска вистачає з запасом, система не зависає при багатозадачності. Охолодження помітно чути під навантаженням, але ноутбук не перегрівається. Клавіатура зручна, підсвітка допомагає ввечері. Корпус виглядає міцним.
Який дисплей у цього ноутбука і чи є в ньому технологія G-Sync?
Добрий день, Степане! Ноутбук оснащений 17,3-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Технологія G-Sync в цій моделі не підтримується.
Відео
Опис
У світі цифрових ігор Acer Nitro V 17 AI - це більше, ніж просто машина, це ключ до безмежної творчості та ігрової досконалості. Завдяки штучному інтелекту, який підлаштовується під кожну вимогу, цей пристрій поєднує нестримну потужність з інтуїтивним керуванням, переносячи вас від напружених битв до нескінченного творчого потоку, що дозволяє не пропустити жодного моменту.

ШІ преміумкласу для кожного
Завдяки процесору AMD Ryzen цей ноутбук має все, що потрібно геймерам: велику кількість ядер і високу тактову частоту для захопливої частоти кадрів, великий обсяг вбудованої пам'яті для наднизької затримки, а також підвищену енергоефективність і вбудований штучний інтелект для ігрових функцій наступного покоління.

Розкрийте революційні можливості з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на ноутбуку Copilot+ PC на базі процесора AMD Ryzen. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для вимогливих ігор цей процесор забезпечує найкращі можливості для приватних, швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.

Візуальний досвід з ефектом занурення
Пориньте у світ візуальних ефектів, які занурюють вас у кожну сцену, пропонуючи реалістичну чіткість і яскраву глибину. Розроблений для геймерів і авторів контенту, цей дисплей - ваше вікно для дослідження світів, створення історій і повного занурення у щось справді важливе.

Ретельно спроєктована система охолодження
Довговічна, вдосконалена система охолодження забезпечує незмінну продуктивність навіть під час високоінтенсивних сесій. Завдяки архітектурі з двома вентиляторами та конструкції з чотирма впускними та випускними отворами ця машина завжди залишається надійною.

Безперебійне з'єднання з розширеними можливостями
Упевнено підключайтеся за допомогою USB 4 і Wi-Fi 6E, щоб спростити налаштування та пришвидшити передачу даних. Незалежно від того, граєте ви в ігри чи працюєте в багатозадачному режимі, залишайтеся на зв'язку завдяки високошвидкісному з'єднанню.

Покращене керування зі штучним інтелектом завдяки NitroSense та Experience Zone
Керуйте кожним елементом за допомогою інструментів зі штучним інтелектом, налаштовуючи свій користувацький досвід відповідно до своїх потреб. NitroSense та Experience Zone дозволяють керувати системою в режимі реального часу, оптимізуючи її роботу, щоб ви могли контролювати свій цифровий світ.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь автоматичним кадруванням, вдосконаленим розмиттям фону та корекцією погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та третій мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.
c
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення