- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QTYEU.00A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 14 ANV14-61 (NH.QTYEU.00A)




















615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)669940
Ноутбук ACER Nitro V 16S AI ANV16S-61 (NH.QXNEU.003)721573
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 14 AI PHN14-71 (NH.QY3EU.005)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 14 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 350 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ + 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-М.2; Вільно: 0 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Однобарвна (синій) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Білий |
| Оригінальний колір | Pearl White |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 328,79 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,51 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x6x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,85 |
| Артикул | NH.QTYEU.00A |
| Штрихкод | 4711474217226 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Білі ноутбуки Acer, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Acer Nitro V, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для GTA 5, Ноутбуки для Rust |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Вирушайте в епічну подорож з ігровим ноутбуком Acer Nitro V 14 з підтримкою штучного інтелекту. Створений для ритму життя мобільного геймера, він оснащений потужним процесором AMD Ryzen та графічною картою GeForce RTX, які можуть оживити будь-який світ.

Хромований виклик
Відкиньте шаблонність. Прийміть переваги. Nitro V 14 з білосніжним корпусом - це не просто ноутбук, а хромований виклик буденності. Станція для битв, створена для тих, хто наважується бути не таким, як усі. Це ваше персональне ядро потужності, готове висвітлити найтемніші куточки цифрового простору.

RTX для ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту завдяки NVIDIA RTX та GeForce RTX.

Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX
Графічні процесори GeForce RTX забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і створювачів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури, відеокарти RTX оснащені спеціалізованими тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS і реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q з підтримкою ШІ оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.

Швидкий, плавний, досконалий
14,5-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 пропонує більше простору по вертикалі для розширеного огляду поля битви. Роздільна здатність WQXGA розширює ваш візуальний досвід, заповнюючи кожен дюйм зображенням з ідеальною деталізацією до пікселя. У поєднанні з частотою оновлення 120 Гц це забезпечує плавні переходи та 100% точність передачі кольорів sRGB для відтворення реалістичних відтінків.

Технології штучного інтелекту для майбутнього
Готовий до постійно зростаючих можливостей штучного інтелекту Nitro V 14 AMD використовує новий спеціалізований рушій AMD Ryzen AI та власні рішення Acer для більш інтуїтивної та приємної роботи зі штучним інтелектом.

Точність на кінчиках ваших пальців
Керуйте грою за допомогою NitroSense, спеціального порталу для управління життєво важливими функціями вашого Nitro V 14. Це не просто регулювання швидкості обертання вентиляторів, це точне налаштування вашого комп'ютера для досягнення максимальної ефективності. Незалежно від того, де ви перебуваєте - у тихій бібліотеці чи в затишній домашній обстановці, - NitroSense дає змогу налаштувати продуктивність й охолодження ноутбука відповідно до умов навколишнього середовища, забезпечуючи оптимальний ігровий режим, який відгукується на кожну вашу команду.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення