- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Chromebook Plus Spin 514 CP514-4HN (NX.KYQEU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ACER Chromebook Plus Spin 514 CP514-4HN (NX.KYQEU.001)


















669951
Ноутбук ACER Chromebook CB315-6HT (NX.JLYEU.001)743574
Ноутбук ACER Predator Helios 16 AI PHN16-73 (NH.QW2EU.003)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Chromebook Plus 514 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS (Retina) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер /8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X - 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | ChromeOS |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | DTS Audio |
| Мультимедіа | Акселерометр |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | OceanGlass Touchpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,5 |
| Загальна ширина виробу, мм | 319,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 229,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x6x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,62 |
| Артикул | NX.KYQEU.001 |
| Штрихкод | 4711474145512 |
| Додатково | Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ультрабуки трансформери, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Acer Chromebook Plus Spin 514
З легкістю виконуйте свої щоденні завдання з цим ноутбуком-трансформером 2-в-1 на базі процесорів Intel Core. Легкий ноутбук вагою менше ніж 1,5 кг має швидке підключення WiFi 6E і тривалий час роботи від акумулятора зі швидкою зарядкою, що забезпечує продуктивну роботу в дорозі протягом усього дня.

Встановлюйте. Перевертайте. Обертайте. Плюс
Легка конструкція 2-в-1 Acer Chromebook Plus Spin 514 дозволяє вільно змінювати режими без особливих зусиль у будь-якій ситуації.

Міцність армійського зразка
Цей Chromebook створений міцним і надійним – він проходить суворі випробування, відповідає стандартам MIL-STD 810H, залишаючись стійким до щоденного зносу.

Дотик сталого розвитку
Проведіть пальцями по склоподібній поверхні сенсорної панелі OceanGlass, виготовленої з переробленого пластику, зібраного в океані.

Продуктивність — це лише початок
До 10 годин автономної роботи від акумулятора вистачить на цілий день роботи й навіть більше, адже Chromebook Plus вдвічі швидший та оснащений новітніми процесорами Intel Core.

Готовий до роботи тоді ж, коли й ви
Швидке завантаження менш ніж за 10 секунд – більше справ, менше очікування. Одразу переходьте до нотаток, перегляду фільмів, редагування фотографій тощо.

Безпека без турбот
Завдяки багаторівневому вбудованому захисту, Chromebook захищає від вірусів і запобігає перетворенню дрібних проблем на великий головний біль. Без стресу, як і повинно бути з безпекою.

Більша потужність — більше можливостей
Робіть більше з Chromebook Plus. Вдвічі більше пам'яті. Вдвічі більше місця для зберігання.

Трохи магії
Побачте магію на 14-дюймовому дисплеї WUXGA (1920 x 1200) з антимікробним склом Gorilla Glass з можливістю сенсорного керування. Дізнайтеся більше про дисплей із вузькою рамкою формату 16:10 та пориньте в абсолютно новий аудіовізуальний досвід завдяки аудіо DTS.

Надзвичайна чіткість під час дзвінків
Chromebook Plus має вебкамеру з роздільною здатністю 1440p QHD та підтримкою HDR, а також вбудовані інструменти для відеодзвінків із підтримкою штучного інтелекту, які покращують чіткість та освітлення, щоб ви виглядали якнайкраще в будь-якій програмі.

Рішення Acer TNR
Виявляє, діагностує та покращує якість зображення за умов низької освітленості.

Автоекспозиція обличчя
Автоматично регулює експозицію зображення залежно від умов освітлення вашого обличчя.

Конфіденційні відеовиклики
Впевнено подорожуйте цифровим простором, знаючи, що ваша конфіденційність захищена фізичним затвором камери.

Підключайтеся з легкістю
Підключайтеся до всіх своїх улюблених аксесуарів і пристроїв за допомогою швидкого з'єднання WiFi 6E і Bluetooth 5.2.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення