- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57G (NX.KMHEU.008)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 4
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57G (NX.KMHEU.008)
628330
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)667422
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005)597750
Ноутбук HP ENVY x360 15-fe0004ua (A5AJ0EA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 5 |
| Клас | Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-1255U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-4,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Acer TrueHarmony |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,834 |
| Артикул | NX.KMHEU.008 |
| Штрихкод | 4711121873379 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Intel Core i7 і відеокартою Nvidia Geforce , Ігрові ноутбуки з Intel Core i7 , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i7 , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Брав ноутбук по акції. За свою ціну він має в своєму розпорядженні шикарний арсенал у вигляді супер процесора і відмінної відеокарти. Оперативку хотілося б п'ятого покоління, але і з цією питань не виникає. Щодо екрана є момент, під певним кутом помітно діоди по краях матриці, ніби засвічення невеликих ділянок. На темному фоні фактично лише помітно. Автономність і жорсткий диск на рівні. Однозначно за свою ціну ноутбук вартий купівлі
Ноут хоч і простий, але потужний і невеличкий. Він підходить і для роботи,навчанні, і для ігор і переглядів якихось серіалчиків) Тим, хто поціновує яскраву та якісну картинку, цей ноут стовідсотково потрібен. Дуже подобається його клава і зовнішній вигляд, зручно ним користуватися
Хороший процесор (на даний момент), хороша оперативна пам'ять та непогана відеокарта. Легкий. Малошумний. Роз'ємів вистачає, добре, що 3 USB A та 1 USB c. Тачпад великий – зручно користуватися. Екран досить яскравий. Сірий колір корпусу та сірі клавіші – це перебір. Роздивитися букви на клавіатурі при яскравому світлі дуже складно.
Ноутбук выглядит стильно и современно. У него тонкий и легкий корпус, перемещения его из места на место не составляет труда. Мне нравится его матовый серый цвет, который не пачкается и не царапается. Экран яркий, четкий и с широкими углами обзора. Цвета точные, мне подошло для работы с фотографиями и видео. Он отлично справляется с любыми задачами, от работы с офисными приложениями до игр. Я могу одновременно работать с несколькими программами, редактировать фотографии и видео, играть в игры без каких-либо проблем. амяти в нем более чем достаточно.
Відео
Опис
Готовий до будь-якого завдання
Яким би не було завдання, ви все виконаєте за допомогою повнофункціонального Acer Aspire 5. Пристрій працює на базі процесорів Intel Core та графіки NVIDIA GeForce RTX для точної роботи в багатозадачному режимі.

Плавний оператор
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера, клавіатура із забором повітря та алюмінієва кришка кількох яскравих кольорів.

Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із найновішими процесорами Intel Core для кращої продуктивності. А завдяки вбудованій пам’яті і твердотільному диску M.2 ваш Aspire 5 справиться з усім.

RTX. Почалось
Піднесіть свої ігри з Aspire 5 на новий рівень із графічним процесором NVIDIA GeForce RTX, який є найдосконалішою платформою для трасування променів і технологій ШІ, які творять революцію в тому, як ми граємо в ігри та створюємо контент.

Співпрацюйте з упевненістю
Насолоджуйтеся чітким зображенням і звуком під час відеовикликів за допомогою Acer PurifiedView і двох цифрових мікрофонів із Acer PurifiedVoice. Інтелектуальні рішення на базі ШІ, щоб ви могли співпрацювати з упевненістю.
- Автоматичне кадрування - Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви будете на першому плані та по центру й отримаєте більш захоплюючий, природний досвід.
- Вдосконалене розмивання тла - Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше. Завдяки вдосконаленому розмиванню тла можна не відволікатися.
- Корекція погляду - Завдяки корекції погляду за підтримки ШІ автоматично налаштовуйте кут зору та підтримуйте критично необхідний зоровий контакт із найважливішими з’єднаннями.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







