- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-56G (NX.AT2EU.008)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-56G (NX.AT2EU.008)
752829
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00A)752833
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3REU.00A)752837
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00D)651571
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Tiger Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 (Tiger Lake) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4 - 4,2 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce MX450 |
| Об'єм відеопам'яті | 2 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,9 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,8 |
| Загальна ширина виробу, мм | 363,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 238,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 48 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З LAN |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,67 |
| Артикул | NX.AT2EU.008 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Плавний оператор
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера, клавіатура із забором повітря та алюмінієва кришка кількох яскравих кольорів.

Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із найновішими процесорами Intel для кращої продуктивності.

Чіткий і комфортний перегляд
Бачте більше й робіть більше завдяки формату кадру 16:10 та вузькій рамці – обирайте 1080p IPS дисплеї з екраном 14, 15 або 17 дюймів, обладнані набором технологій зображення Acer для забезпечення динамічних кольорів і комфорту перегляду.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








