- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук Acer Aspire 3 A315-35 (NX.A6LEU.01G) 15.6FHD IPS/Intel Cel N4500/4/128F/int/Lin/Silver

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 9/4
- Опис
- Аксесуари 30
- Фото
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-35 (NX.A6LEU.01G) 15.6FHD IPS/Intel Cel N4500/4/128F/int/Lin/Silver
650895
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00M)635134
Ноутбук ACER Extensa EX215-57 (NX.EJBEU.003)673183
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QV3EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 3 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Jasper Lake |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 (Jasper Lake) |
| Кількість ядер процесора | 2 ядра / 2 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,1-2,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 - XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 128 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | VGA 480p 640x480 |
| Фронтальна камера | 0,3 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Pure Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 363,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 238,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 36,7 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,45 |
| Артикул | NX.A6LEU.01G |
| Штрихкод | 4710886522270 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Взяли дитині до школи. Віндовс встановлював самостійно. Все працює нормально. Жодних зауважень.
Хороший ноутбук для офісної роботи
Роздільна здатність ноутбука робить зображення чітким та деталізованим. 128 гб внутрішнього накопичувача забезпечують достатньо місця для зберігання файлів. Працює без лагів. Добре тримає заряд, вистачає на декілька годин активного користування. Сам ноутбук легкий і портативний. Крім того, наявність всіх необхідних портів дозволяє легко підключати різні пристрої.
Удачная своевременная покупка ноутбука.
Підкажіть, операційна система встановлена? Скільки гарантія на нього?
Доброго дня, Дмитро! Операційна система на цій моделі не встановлена. Офіційна гарантія від виробника складає 12 місяців з моменту покупки ноутбуку.
Хочемо придбати у вас одразу 40 таких ноутбуків, стільки буде в наявності?
Доброго дня, Валерій! Для більш точної консультації по наявності товару на оформленню замовлення зверніть в наш чат-бот або зателефонуйте на гарячу лінію.
На сколько максимально можно расширить оперативную память на ноутбуке? Модель довольно старая, в ней есть дисковод?
Доброго дня, Олексію! Максимально можна розширить оперативну пам'ять до 16 Гб. Дисководу тут немає.
Опис
Готова ефективність
Aspire 3 готовий до роботи завдяки найновішим процесорам, в максимальній конфігурації, Intel Core 12го покоління з графікою UHD Graphics – ідеальний вибір для всієї сім’ї, створений із думкою про функціональність і продуктивність. Дозволяє отримати більше від роботи, навчання або гри.

Покращене охолодження
Зі збільшенням площі поверхні вентилятора на 78%, насолоджуйтеся покращеною системою охолодження і додатковими 17% теплоємності. Можна насолоджуватися довшими, ефективнішими сеансами роботи без підключення до мережі.

Продуманий дизайн
Ноутбук Aspire 3 із вишуканою металевою кришкою, яка доступна у нових яскравих кольорах, ще легший і тонший, ніж будь-коли раніше, адже важить 1,7 кг та має товщину 19,9 мм. А високоємнісна батарея дозволяє всій сім’ї виконати більше завдань між заряджаннями.

Дисплей
Дисплей 1080p FHD ідеально підходить для щоденного перегляду вебсторінок і потокового відео, відтворюючи чіткі та детальні зображення. А завдяки технології Acer BlueLightShield можна зменшити рівні випромінювання блакитного світла на вас і ваших близьких.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте найновіші пристрої за допомогою повнофункціонального USB-роз’єму Type-C. Крім того, Wi-Fi 6E та HDMI 2.1 забезпечують підвищену продуктивність і функціональність для всієї родини.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








