- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.JHEEU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 17/4
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.JHEEU.001)
660006
Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ8EU.00B)615879
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-58M (NX.KQ8EU.00E)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 17 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,9 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 4 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Grey |
| Вага ноутбука, кг | 2,09 |
| Загальна ширина виробу, мм | 402,1 |
| Загальна довжина виробу, мм | 256,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 3,21 |
| Артикул | NX.JHEEU.001 |
| Штрихкод | 4711474428738 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer 17 дюймів , Ноутбуки Acer з Intel Core i7 , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, 17 дюймові ноутбуки з IPS матрицею, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Куча и оперативки, и простой внутренней памяти. Ноут быстро работает, не подвисает ни с кучей вкладок, ни с большими таблицами
Процесор справляється, корпус не гріється, працює добре.
Даже если не знакомы с ии, то в ноутбуке есть несколько програм для графики и настроек, которые довольно не сложные в понимании и богатые на функционал. Ноутбук быстрый, не вызывает проблем с долгой загрузкой, держит заряд до одного дня при разумном использовании. Заряжается чуть больше чем за час до полного. Корпус прочный, небольшие падение переживает
Я раньше не думал, что большой экран может так изменить рабочий ритм. Ну от с этим Aspire 17 удобно держать открытыми сразу несколько окон, фильмы как в кино,особенно в темноте, а тексты читаются легко. Работает шустро, не тормозит, удобно носить, несмотря на размер. ОС мне установили быстро, после установки ничего не слетело и работает ноут стабильно!
Операційна пам'ять збільшується чи вона розпаяна? Порт Thunderbolt є?
Доброго дня, Романе! У цій моделі ноутбука встановлено вже максимальний об'єм оперативної пам'яті, вона розпаяна на материнській платі. Є порт Thunderbolt 4
Чи є підсвічування клавіатури?
Добрий день, Якове! Так, у ноутбука є підсвічування клавіатури. Завдяки цьому можна спокійно друкувати та працювати в умовах низької освітленості — літери на клавішах видно, не доводиться вмикати яскраве світло.
Сколько весит сам ноутбук? На какой срок будет гарантия после приобретения?
Доброго дня, Тарасе! Вага ноутбука складає 2,09 кілограмів. Офіційна гарантія від виробника складає 12 місяців з моменту покупки товару.
Какой объем SSD и можно ли его расширить?
Добрий день, Андрію! У ноутбука встановлений SSD об'ємом 1ТБ, формату M.2 PCIe Gen-4 NVMe. У моделі є один M.2 слот, що вже зайнятий цим 1ТБ накопичувачем. Вільних слотів немає, але ви можете замінити цей SSD на ємний до 2ТБ або вище без обмежень за обсягом.
Опис
Легке підключення
Підключайтеся без проблем завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, зокрема портам Thunderbolt 4 Type-C, HDMI, Wi-Fi 6E і Bluetooth. Витончений і легкий алюмінієвий корпус, створений для зручності та універсального використання в дорозі.

Отримайте більше можливостей зі штучним інтелектом
AcerSense дає змогу керувати пристроєм одним дотиком, контролюючи систему без зайвих зусиль. Покращуйте якість відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedVoice і PurifiedView 2.0. Створюйте та редагуйте наклейки будь-де за допомогою Acer LiveArt 2.0 з підтримкою штучного інтелекту.

Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи.

Більш плавні відеодзвінки
Acer PurifiedVoice та PurifiedView 2.0 покращують якість відеодзвінків, зменшуючи фоновий шум, утримуючи вас у фокусі та гарантуючи, що ви завжди виглядатимете та звучатимете якнайкраще.

Задоволення від творчості
Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt 2.0. Редагуйте та створюйте ШІ-стікери, щоб наклеїти їх будь-де, а коли ви робите знімок екрана або відкриваєте зображення, то на екрані з'являється інтуїтивно зрозуміле меню з усією необхідною інформацією.

Дружній до планети
Ноутбук Aspire Intel упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, містить компоненти, виготовлені з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT Gold, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








