- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 76
- Фото
Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!














Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift Edge 14 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER CineCrystal |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 288V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-5,1 |
| Сертифікат Intel Evo | Так |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x – 8533 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Оригінальний колір | Pearl White |
| Вага ноутбука, кг | 0,99 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 229,3 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,65 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 65 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x8x47 |
| Вага в упаковці, кг | 2,75 |
| Артикул | NX.JG4EU.005 |
| Штрихкод | 4711474616357 |
| Додатково | Ультрабуки Acer , Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Білі ноутбуки Acer, Тонкі ноутбуки Acer, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Легкий як пір'їнка, швидкий як стріла
Виконайте всі завдання, а потім перейдіть у режим відпочинку та заряджайтеся енергією. Swift Edge 14 AI на базі процесорів Intel Core Ultra не гальмує ваших дій і не обтяжує вас, тож ви можете працювати, творити та розважатися у своєму ритмі.

Потужність для роботи протягом дня
Відкрийте для себе новий рівень продуктивності, який змінить ваше уявлення про організацію робочого дня. Завдяки автономній роботі до 21 години та надзвичайно високій продуктивності ви можете безперешкодно балансувати між завданнями та натхненням, куди б не завела вас дорога.

ШІ для продуктивності
Ваші улюблені додатки працюють швидше та розумніше, а захист на рівні апаратного забезпечення захищає дані, не відволікаючи вас від роботи. Просто увійдіть в систему одним поглядом або дотиком і відкрийте новий рівень продуктивності, який розширить ваші можливості.
Неймовірне зображення
Насолоджуйтесь плавним ігровим процесом, прискореним рендерингом та вдосконаленими робочими процесами для творчості. Незалежно від того, чи ви редагуєте фотографії чи створюєте відео, насолоджуйтесь потужною графікою, яка втілить ваші ідеї в життя з вражаючою швидкістю та чіткістю.
Велика ємність накопичувача
Не втрачайте темпу завдяки великому обсягу пам'яті та простору накопичувача, що відповідають вашим потребам. Миттєво перемикайтеся між додатками, швидко завантажуйте файли та зберігайте все важливе, зберігаючи при цьому максимальну продуктивність для найамбітніших творчих проєктів.
Безперебійний робочий процес
Працюйте, створюйте, підключайтеся. Насолоджуйтесь багатоденною автономною роботою, яка дозволяє працювати навіть у найбільш напружені дні з повною свободою. Від ранкових нарад до вечірніх натхненних ідей — залишайтеся зосередженими на найважливішому завдяки до 21 годині надійної автономної роботи.

Починається нова ера штучного інтелекту
Змініть свій щоденний робочий процес за допомогою штучного інтелекту, який сприймається природним та інтуїтивно зрозумілим. Ваш пристрій навчається та адаптується до вашого унікального стилю роботи, непомітно виконуючи рутинні завдання у фоновому режимі, поки ви присвячуєте свою енергію творчій роботі, яка дійсно має значення. Дізнайтеся, як ПК Copilot+ можуть підвищити вашу продуктивність.
Ваш ШІ-супутник
Microsoft Copilot завжди під рукою, щоб пришвидшити вашу роботу, збагатити вашу творчість і допомогти вам спілкуватися максимально результативно. Незалежно від того, що ви вирішили зробити, це допоможе вам зробити це як професіонал.

Субтитри в реальному часі
Коли ви не пропускаєте жодного слова, ви ніколи не пропустите важливі моменти розмови у відеодзвінках, діалогах у фільмах або інструкції іншою мовою. Функція Live Captions перетворює їх на субтитри англійською мовою в режимі реального часу.

Перетворіть ідей на мистецтво
Кожна людина має уяву й здатність бути художником. Опишіть або намалюйте своє бачення за допомогою текстових або графічних підказок і спостерігайте, як Cocreator створює його інтерпретацію.

Знайдіть будь-що, миттєво
Домашнє завдання? Рецепт? Відео на YouTube? Поверніться в минуле, щоб потрапити в те місце, де ви були на своєму комп'ютері. Дайте підказку, і Recall знайде його за лічені секунди.

Тонкий. Легкий. Вражаючий
Елегантний дизайн у найкращому виконанні. Виготовлений із високоякісного магнію та алюмінію, Swift Edge 14 AI поєднує портативність і міцність. Від м'якої на дотик клавіатури з УФ-покриттям до гнучкого шарніра на 180 градусів — кожна деталь поєднує у собі красу та довговічність. Звужений профіль створює витончений, але міцний дизайн, який виглядає так само добре, як і працює.

Весь світ у найдрібніших деталях
Побачте, як ваша робота оживає завдяки приголомшливій деталізації та насиченим кольорам, а інноваційна технологія захисту від відблисків забезпечує чітке зображення за будь-яких умов освітлення. Від тонкого редагування фотографій до захопливого перегляду фільмів — кожне візуальне враження перетворюється на виняткову чіткість, яку потрібно побачити, щоб повірити.

Інтуїтивний ШІ, що підсилює ваші можливості
Acer AI це не тільки про автоматизацію — він надає вам нові можливості. Відкрийте для себе потужність ШІ, інтегрованого у ваш робочий процес, який пропонує інтелектуальну допомогу та інтуїтивні функції, що розкривають як вашу творчу самореалізацію, так і продуктивність.

Будуємо краще майбутнє
Кожна інновація — це крок до екологічнішого майбутнього. Завдяки ретельному вибору матеріалів, таких як упаковка з перероблених матеріалів та пластик, що вже був у використанні, а також провідним у галузі екологічним сертифікатам, що доводять, що виняткова продуктивність може йти пліч-о-пліч з відповідальністю за довкілля.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
