- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00TERA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 45
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00TERA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 1 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Кількість продуктивних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,6 - 4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,6-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,9-3,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman, Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion ColdFront Hyper |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 344,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,35 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,99 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x35x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,1 |
| Артикул | 83LY00TERA |
| Штрихкод | 199275261824 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ігрові ноутбуки з Intel Core i7, Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i7, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з дискретною відеокартою, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Найсучасніша продуктивність, де завгодно
Відчуйте новий рівень ігор та продуктивності з процесорами Intel Core. Насолоджуйтесь надзвичайно плавним ігровим процесом, безперебійною багатозадачністю та творчими завданнями, прискореними штучним інтелектом. Підключіть усі периферійні пристрої за допомогою Thunderbolt 4 та збільште час роботи без підключення до мережі завдяки більш прохолодній та тихій роботі під час ігор, стримінгу та творчості.
NVIDIA DLSS 4
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та поліпшення якості зображення. Остання інновація, DLSS 4, відрізняється багатокадровим генератором і покращеною суперроздільною здатністю.
Трасування променів
Кінематографічна якість зображення з безпрецедентною швидкістю, що забезпечується RT-ядрами 4-го покоління та інноваційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними Tensor-ядрами 5-го покоління.
NVIDIA Reflex 2
Reflex 2 з Frame Warp забезпечує максимальну чутливість, покращуючи виявлення цілі, час реакції та точність прицілювання.
Відчуйте переваги інтелектуального дизайну з Lenovo AI Engine+
Грайте в ігри з вищою частотою кадрів, здійснюйте безперебійний стримінг або відкривайте для себе нові робочі процеси з Lenovo AI Engine+ і до LA1+LA3. Розроблений протягом чотирьох років, він оптимізує налаштування системи на основі гри або програми, яку ви використовуєте. Це підвищує FPS у найкращих іграх AAA та скорочує час рендерингу в програмах для створення контенту, і все це легко керується через Legion Space.

Ігровий дисплей Lenovo PureSight OLED
Відчуйте високу якість ігор AAA, як ніколи раніше, завдяки технології OLED, яка забезпечує меншу затримку, бездоганне відтворення кольорів та покращений час автономної роботи.
Менша затримка та висока частота оновлення
Надшвидкий час відгуку менше 1 мс забезпечує більш плавний ігровий досвід і меншу затримку для надзвичайно плавного зображення в іграх.
Технологія Smart Shift та AI Luminous Zone
Використовує алгоритм штучного інтелекту, який визначає запущену гру або програму, щоб зменшити час відгуку, поліпшити відтворення кольорів і продовжити термін служби панелі.
X-Rite Pantone
Створюйте контент з точним відтворенням кольорів за допомогою дисплеїв, відкаліброваних на заводі.
Насолоджуйтесь безшумним ігровим процесом із Legion Coldfront: Hyper
Legion Coldfront: Hyper поєднує турбовентилятори та масивні 3D-мідні теплові трубки, всі вакуумно герметизовані для оптимізації повітряного потоку, що відводить тепло від вас, зберігаючи систему прохолоднішою та тихішою. Легко перемикайтеся між режимами Quiet, Balance, Performance та Extreme за допомогою Fn+Q, щоб відповідати вашим потребам в іграх, навчанні або рендерингу.

Поруште стереотипи
Залишайтеся елегантними та стриманими в Eclipse Black. Моделі OLED мають кришку з аерокосмічного алюмінію, виготовлену за допомогою передового процесу фарбування. Цей ігровий ноутбук використовує передові сполуки та полімери, щоб залишатися легким і міцним. Моделі OLED на 13% легші та тонші за попередню модель, що робить їх ідеальними для студентів, які багато подорожують.

Колір Eclipse Black
Елегантний і стриманий Legion 5 виконаний у кольорі Eclipse Black.
Кришка з аерокосмічного алюмінію
Моделі OLED мають кришку з аерокосмічного алюмінію, виготовлену за допомогою передової технології фарбування. Цей ноутбук використовує передові сполуки та полімери, завдяки чому він легкий і міцний.
Легка конструкція
Інтуїтивна внутрішня конструкція дозволила зменшити вагу моделей OLED на 13%, що ідеально підходить для носіння в бібліотеку.
RGB-індикатори
Культовий символ Legion підсвічується RGB-кольорами, щоб одним поглядом можна було визначити, в якому режимі роботи знаходиться ноутбук.
Nahimic by SteelSeries Audio для ігор
Nahimic by SteelSeries використовує технологію штучного інтелекту для створення реалістичного 3D-звуку та індивідуальних звукових профілів, що перетворюють ігровий досвід. Штучний інтелект Nahimic Smart Profile автоматично налаштовує параметри звуку, забезпечуючи вам ідеальне звучання в грі.
Відчуйте, що таке справжня ігрова клавіатура
Клавіатура Legion TrueStrike була розроблена для точності в іграх та навчанні. Ця повнорозмірна клавіатура зі спеціальними клавішами зі стрілками, цифровою клавіатурою та сенсорною панеллю Mylar ідеально підходить для високоефективної роботи або ігор.
Грайте, стриміть і створюйте будь-де
Від лаунжу до бібліотеки — Legion 5 пропонує неперевершену мобільність. Енергоефективне обладнання та швидка зарядка дозволяють зарядити акумулятор від 0 до 70 % менш ніж за 30 хвилин. Технологія Smart Battery забезпечує збереження понад 90 % ємності протягом багатьох років використання.
Виняткові враження від екосистеми
Екосистема Legion пропонує уніфікований дизайн для ПК, портативних пристроїв, планшетів, моніторів та програмного забезпечення для безперебійної роботи. Legion Space додає нові функції штучного інтелекту для підвищення креативності та покращення ігрового досвіду. Насолоджуйтесь готовою до використання сумісністю з оновленнями драйверів, що забезпечує надійну роботу протягом багатьох років.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
