- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (21QT000BRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 62
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s Gen 6 (21QT000BRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad P14s Gen 6 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,1 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-4,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140T |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Технологія відстеження осіб, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,6 |
| Загальна ширина виробу, мм | 325,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 227,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,41 |
| Артикул | 21QT000BRA |
| Штрихкод | 199271720394 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Компактна потужність, що надихає творчі уми
Підживіть свою творчість за допомогою ThinkPad P14s Gen 6 з діагоналлю екрана 14,5 дюйма. Ця модель пропонує гнучкі можливості налаштування, розширення та автономну роботу протягом усього робочого дня, що ідеально підходить для роботи в дорозі.

Автоматизація простих завдань
ThinkPad P14s 6-го покоління дозволяє виконувати широкий спектр завдань, що підвищують продуктивність, завдяки передовим технологіям штучного інтелекту. Користуйтеся вдосконаленими інструментами для відеоконференцій та спільної роботи, надійним захистом, засобами автоматизації роботи з документами, включаючи сканування та узагальнення, а також функціями управління електронною поштою та планування. Крім того, завдяки швидкій реакції пристрій ідеально підходить для багатозадачності.

Максимізуйте потенціал, підвищіть продуктивність
Завдяки процесору Intel Core Ultra ця модель забезпечує більш ефективну роботу, потужну продуктивність та тривалий час автономної роботи, а також має вбудований AI-модуль для покращення співпраці, створення контенту, безпеки та доступності.

Пришвидшення та оптимізація складних завдань
Вбудований нейронний процесор (NPU) звільняє пропускну здатність графічного процесора (GPU) для обробки ресурсоємних завдань штучного інтелекту. Це забезпечує виняткову обчислювальну потужність, пропускну здатність та тривалість роботи від акумулятора, що дозволяє швидше створювати, вдосконалювати та впроваджувати інновації.

Залишайтеся на зв'язку в дорозі
Створений для професіоналів, яким потрібні швидкість, гнучкість та безперебійна спільна робота. Насолоджуйтесь надшвидким підключенням за допомогою WiFi 7, що забезпечує безперебійні дзвінки та миттєве завантаження. Крім того, безліч портів дозволяє підключати всі ваші пристрої для легкої багатозадачності.

Надійний партнер для викладачів та студентів
Елегантний корпус зручно поміщається в рюкзак. Цей ноутбук оснащений швидким інтернетом, клавіатурою з підсвічуванням, акумулятором із тривалим терміном служби та можливістю розширення пам’яті, щоб задовольнити свої потреби.

Безперебійна робота програм
Забезпечуючи продуктивність професійного рівня, ThinkPad P14s Gen 6 підвищує ефективність роботи, роблячи робочі процеси більш інтелектуальними та інтуїтивними.

Потужність та простота
ThinkPad P14s 6-го покоління поєднує в собі потужність і практичність у компактному корпусі. Завдяки клавіатурі, стійкій до проливання рідини, веб-камері з функцією захисту конфіденційності, це все забезпечує безперебійне виконання будь-яких завдань.

Повна безпека
Миттєвий вхід за допомогою біометричної аутентифікації. ThinkShield — це набір рішень для безпеки, що включає дискретний модуль Trusted Platform Module (dTPM), технологію Microsoft Secured-core PC, BIOS із функцією самовідновлення, фізичні замки та інші засоби для захисту вашого пристрою та важливих даних.

Більше завдань, швидше, з легкістю
Підходить для багатозадачності та роботи з ресурсоємними програмами, адаптується до ваших мінливих потреб завдяки можливості розширення пам’яті.

Підключайтеся з упевненістю та точністю
Відчуйте максимальну ефективність і неперевершену точність. ThinkPad P14s 6-го покоління має екран із співвідношенням сторін 16:10 — більше простору для ідей і менше прокручування. Крім того, камера з високою роздільною здатністю забезпечує безперебійну та чітку роботу в режимі співпраці в будь-який момент.

Сталий розвиток
Мета компанії — надавати інтелектуальні технології, які допомагають будувати світле та стале майбутнє для клієнтів, громад та нашої планети. Саме тому вона прагне отримати провідні в галузі знаки якості та сертифікати, які підтверджують відданість принципам сталого розвитку при розробці продукції.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











