- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0185ua (CS8B1EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/1
- Опис
- Аксесуари 57
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0185ua (CS8B1EA)
661075
Ноутбук HP OmniBook 5 Flip x360 (BV5T0EA)661072
Ноутбук HP OmniBook 5 Flip x360 (BV5S9EA)649723
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-33P (NX.D62EU.001)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 336 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38KQAT) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0030ua (D16DQEA) 28 699 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 32 669 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C68VYET) 45 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 121 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0181ua (CS8A6EA) 39 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | HP 15 |
| Клас | Базовий, Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Flicker-Free |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,8-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,2-4,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.1 Gen 1 |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Moonlight blue |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 520 |
| Загальна довжина виробу, мм | 305 |
| Загальна висота виробу, мм | 69 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,35 |
| Артикул | CS8B1EA |
| Штрихкод | 199764398512 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Мне понравился хорошей скоростью и большой батареей. Отлично подходит для работы вне дома.
Потрібен був недорогий ноутбук для домашніх справ. За свою ціну він має дуже яскравий та чіткий іпс екран, дивитися фільми дуже класно. Працює швидко, не зависає при перегляді YouTube, соцмережах, легких іграх. Дуже легкий і тонкий, не важко носити з собою за потреби) Зрозуміло, що для складних завдань або ігор він не призначений. Але для простих задач це ідеальний варіант, нічого зайвого.
Працюю за ним 5 днів підряд а й ще дивлюсь фільми, інет просто використовую) То хочу сказати що мені він сподобався і працює злагоджено, нічого за 5 місяців не підвисло, не вимикається сам по собі коли йде не маленьке навантаження, хоча від айчпі не очікувала. Клавіатура геть зручна, м'які клавіші і все на них видно, але нема підсвічування(
Добрий день! Підкажіть, чи підтримує цей ноутбук заряджання за допомогою павербанку через роз'єм юсб с?
Добрий день, Олексію! USB Type-C роз'єм цього ноутбука не підтримує заряджання за допомогою зовнішніх пристроїв.
Опис
Надійний ноутбук, який допоможе вам залишатися в тонусі
Ноутбук HP 15,6" дозволяє вам робити більше завдяки надійній потужності процесора Intel, а також великому обсягу пам'яті та потужній графіці в елегантному, ретельно розробленому пристрої. Створений для того, щоб супроводжувати вас упродовж дня, та виготовлений з пластику, що походить з океану та переробленого після використання, він дозволяє легко проявити любов до планети.
Створений, щоб ви залишалися на зв'язку з усіма
Створений для співпраці з камерою HP True Vision з кришкою для захисту конфіденційності, двома мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення.
Будьте готові до кожного дня
Будьте готові до будь-якого дня завдяки надійному процесору Intel, великому обсягу пам'яті, швидкому з'єднанню та великому обсягу пам'яті.
Продуктивність на швидкості життя
Цей пристрій, зареєстрований в EPEAT Gold та сертифікований ENERGY STAR, забезпечує чітку якість зображення на 15,6-дюймовому дисплеї.
Графічна карта Intel
Переглядайте улюблені серіали, беріть участь у відеодзвінках та переглядайте відредаговані фотографії. Все це з плавним та чуйним зображенням. Вбудована графічна карта Intel з легкістю справляється з щоденними розвагами та багатозадачністю, без додаткового графічного процесора та зайвого об'єму.
Без мерехтіння
Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість шляхом регулювання постійного струму, а не циклічного підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
Розслабтеся і насолоджуйтеся кришталево чіткою графікою та зображеннями з яскравою якістю декількох мільйонів пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає вашому цифровому контенту нового виміру.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





