- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fd0146ua (BV6A3EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 88
- Фото
Ноутбук HP 15-fd0146ua (BV6A3EA)
543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)667334
Ноутбук HP Victus 15-fa2008ua (C16GFEA)548619
Ноутбук ACER Aspire 3 A315-59 (NX.K6SEU.00M)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fc0163ua (BF1J4EA) 19 944 ₴
Ноутбук HP 15-fc0175ua (C16H4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0102ua (B4LX3EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0103ua (B4LX4EA) 19 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 336 ₴
Ноутбук HP 15-fd0196ua (CS8M1EA) 21 671 ₴
Ноутбук HP 15-fd0128ua (C16GSEA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38KQAT) 26 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 26 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0030ua (D16DQEA) 28 699 ₴
Ноутбук HP 14-em0026ua (D06GWEA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 29 599 ₴
Ноутбук HP 15-fd0203ua (D16CREA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C38KDAT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 30 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 32 669 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3015ua (CS8C6EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X6AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3019ua (CS8E6EA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (C38LXAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 36 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 37 599 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 38 199 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 14-hc0000ua (C3UP9EA) 38 899 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38K9AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C5MC5AT) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1K2ET) 43 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C80Y2ET) 44 099 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C68VYET) 45 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET) 121 799 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Laptop 15 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 62,5 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Оригінальний колір | Diamond white |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,3 |
| Артикул | BV6A3EA |
| Штрихкод | 199251640445 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Білі ноутбуки HP, Ноутбуки HP з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Надійно зібраний ноутбук, щоб ви завжди були у власній зоні комфорту
15,6-дюймовий ноутбук HP надає вам більше можливостей завдяки надійній потужності процесора Intel, великої місткості накопичувача та потужній графічній картці у витонченому, продуманому до дрібниць корпусі. Створений для того, щоб бути з вами всюди, де б ви не були, і виготовлений з океанічного та пластику вторинної переробки споживчих продуктів, він легко демонструє любов до планети.
Створено, щоб ви завжди були на зв’язку
Камера HP True Vision оснащена шторкою для захисту конфіденційності, двома мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення.
Продуктивність зі швидкістю життя
Переглядайте матеріали, що мають найбільше значення, завдяки співвідношенню екрана до корпусу 85% та чіткому якісному дисплею.
Зустрічайте кожен день у всеозброєнні
Надійний процесор Intel, велика місткість накопичувача, швидке з’єднання та великий обсяг пам’яті допоможуть вам зустріти будь-який день та бути готовим до всього.
Висока продуктивність дозволить вашому комп'ютеру стати по-cправжньому багатозадачним
Це більше, ніж просто показник ефективності. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують обчислення та забезпечують ще ефективнішу багатозадачність.
Intel UHD Graphics
Ви зможете насолоджуватися плавним відтворенням 4K-вмісту й улюбленими іграми у форматі 720p без додаткової графічної плати. Графічне ядро Intel UHD відзначається високою продуктивністю, гарантуючи високу якість зображення.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити всю гру.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





