₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J83EU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 66
- Фото
Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J83EU.003)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift X 14 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Ігровий |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,1 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,1 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-4,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140T |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2xUSB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Titanium Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,58 |
| Загальна ширина виробу, мм | 322,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 227,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 9,76 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Аксесуари в комплекті | Active стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,65 |
| Артикул | NX.J83EU.003 |
| Штрихкод | 4711474616968 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Swift X 14
Втілюйте свої ідеї в життя за допомогою Swift X 14 - потужного ноутбука з підтримкою ШІ, ретельно розробленого для творчих людей, що постійно перебувають у русі. З бездоганною продуктивністю на кінчиках ваших пальців, дозвольте натхненню вести вас, де б ви не були.

Створено для авторів контенту
Завдяки революційній продуктивності NVIDIA Studio забезпечує вражаючу швидкість під час відеомонтажу, 3D-рендерингу та дизайну. Прискорюйте свої найвимогливіші робочі процеси за допомогою ексклюзивних інструментів на базі RTX та штучного інтелекту. Драйвери Studio забезпечують виняткову стабільність і гарантують, що ваші програми для створення контенту завжди будуть в актуальному стані. Дайте волю творчості.

Створено для творців
Кожен піксель на сенсорному дисплеї 3K OLED з тонкими рамками, захищеному стійким до плям склом Corning Gorilla Glass, з яскравими кольорами, глибоким чорним кольором і співвідношенням сторін 16:10, є досконалим. Його ретельно продуманий дизайн, зокрема універсальний шарнір та інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель, розширює можливості вашої творчості.

Створено для самовираження
Насолоджуйтеся творчим процесом без зайвих зусиль завдяки прецизійній тактильній сенсорній панелі з підтримкою стилуса до MPP 2.5 з можливістю нахилу та витонченому алюмінієвому корпусу з універсальним шарніром, що обертається на 180°, створеним для творчої гнучкості.

Реалістичні кольори
Насолоджуйтеся максимально точними, яскравими та реалістичними кольорами завдяки 100% колірному обхвату DCI-P3, Delta E <2 та калібруванню Calman Verified для професійної точності передачі кольорів кінематографічного рівня.

Сертифікат Eyesafe 2.0
Професійне калібрування та сертифікація TÜV Rheinland збалансовують обмеження блакитного світла та максимально зменшують потенційне навантаження на очі для більш комфортного, тривалого перегляду.

Розумний і зручний штучний інтелект
Інтелектуальні рішення Acer зі штучним інтелектом у вас під рукою. Легко оптимізуйте налаштування, свою візуальну презентацію та піднімайте комунікацію на новий рівень. Спробуйте інтуїтивно зрозумілий штучний інтелект, який простий у використанні та ефективно підвищує вашу продуктивність та безпеку.
Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що відкривається одним натисканням кнопки, дозволяє отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи зі штучним інтелектом.

Більш плавні відеодзвінки
Виглядайте та спілкуйтеся якнайкраще завдяки PurifiedView 2.0 та PurifiedVoice 2.0. Оптимізуйте якість відеодзвінків за допомогою автоматичного кадрування, надчіткої роздільної здатності та покращення портретного зображення, а функція шумозаглушення зі штучним інтелектом і потрійний мікрофон забезпечать кришталево чистий звук.

Розкрийте свій творчий потенціал
Миттєво видаляйте фон із зображень за допомогою Acer LiveArt 2.0. Редагуйте та створюйте ШІ-стікери, щоб наклеїти їх будь-де, а коли ви робите знімок екрана або відкриваєте зображення, то на екрані з'являється інтуїтивно зрозуміле меню з усією необхідною інформацією.

Ваш креативний центр, де б ви не були
Від надшвидкого бездротового з'єднання до безперебійної потокової передачі даних - зі Swift X 14 ви завжди будете на зв'язку без зайвих зусиль. Завдяки Bluetooth 5.3, HDMI 2.1 та безлічі варіантів підключення перетворіть будь-який простір на свій креативний центр.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









