- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Swift Go 14 AI SFG14-01 (NX.KYXEU.005)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Swift Go 14 AI SFG14-01 (NX.KYXEU.005)
683370
Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J83EU.003)669950
Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J82EU.005)662376
Ноутбук ACER Swift X 14 AI SFX14-61G (NX.JA8EU.004)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift Go 14 AI |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 350 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Qualcomm |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,4 - немає |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Qualcomm Adreno |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x – 8533 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | QHD 1440p 2560х1440 |
| Фронтальна камера | 4,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Lightning Touchpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,34 |
| Загальна ширина виробу, мм | 322,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 225,95 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x7x45 |
| Вага в упаковці, кг | 2,31 |
| Артикул | NX.KYXEU.005 |
| Штрихкод | 4711474162663 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Доброго дня! Скажіть як в цього laptop зі звуком? І доступний він по tradeIN?
Добрий день, Артем! Для повсякденних задач звук цілком прийнятний. Може бути придбаний по програмі Trade In. Деталі за посиланням https://www.moyo.ua/ua/trade-in-obmen-staroy-tekhniki-na-novuyu.html
Відео
Опис
Виняткова продуктивність
Swift Go 14 AI забезпечує виняткову швидкість і наднизький час відгуку: завдяки новітній енергоефективній та оптимізованій архітектурі на базі ARM він придатний для виконання складних завдань і бездоганної багатозадачності.

Архітектура ARM
Випробуйте енергоефективні обчислення та швидкодію для найвимогливіших завдань, а також різноманітну екосистему програмного забезпечення Windows на ARM.

Батарея
Відірвіться від розетки та працюйте найдовше з акумулятором, створеним для безперервної продуктивності.

Пам'ять і зберігання даних
Потужна продуктивність для ваших найбільших проєктів. Працюйте з великими файлами, ресурсоємним програмним забезпеченням і декількома вкладками браузера без жодних проблем.

Починається нова ера штучного інтелекту
Абсолютно новий спосіб взаємодії з комп'ютером. Підключайтеся, знаходьте, досягайте й створюйте, як ніколи раніше, та відкрийте для себе силу можливого.
Copilot
Copilot - це помічник на основі штучного інтелекту, який допомагає знаходити відповіді та ідеї в Інтернеті, творчо працювати та співпрацювати, а також зосереджуватися на поточному завданні.

Миттєвий виклик
За допомогою функції Recall ви можете досліджувати події минулого на своєму комп'ютері. Просто опишіть, що ви пам'ятаєте, і Recall допоможе знайти те, що ви відвідували останнім часом.

Перетворіть ідеї на мистецтво
Кожна людина має уяву й здатність бути художником. Опишіть або намалюйте своє бачення за допомогою текстових або графічних підказок і спостерігайте, як Cocreator створює його інтерпретацію.

Субтитри в реальному часі
Коли ви не пропускаєте жодного слова, ви ніколи не пропустите важливі моменти розмови у відеодзвінках, діалогу у фільмах або інструкції іншою мовою. Функція Live Captions перетворює їх на субтитри англійською мовою в режимі реального часу.

Краща якість відеодзвінків будь-де
Покращуйте умови освітлення. Розмийте фон. Приберіть сторонні шуми, що відвертають увагу. За допомогою Windows Studio Effects ви зможете миттєво отримати гучний і чіткий звук під час відеодзвінків, де б ви не були.

Розумний і зручний штучний інтелект
Acer пропонує інтелектуальні рішення зі штучним інтелектом на кінчиках ваших пальців із функціями, які значно спрощують налаштування, оптимізують візуальну складову та підносять спілкування на новий рівень.
Оптимізуйте свої налаштування
Універсальний інструмент AcerSense, що доступний одним натисканням кнопки, дає змогу отримати доступ до всіх функцій штучного інтелекту вашого пристрою в одному місці. Для більш комфортної та зручної роботи зі штучним інтелектом.

Покращуйте своє спілкування
Спробуйте нову надвисоку роздільну здатність і функції покращення портретних зображень разом з автоматичним кадруванням, вдосконаленим розмиванням фону та корекцією погляду. Покажіть себе у найкращому вигляді з Acer PurifiedView 2.0.

Приглушення шуму
Завдяки 3-му мікрофону та технології шумозаглушення зі штучним інтелектом Acer PurifiedVoice 2.0 усуваються небажані фонові шуми, забезпечуючи виняткову чистоту та чіткість звучання голосу.

Захистіть свою конфіденційність
Для додаткової конфіденційності та економії заряду акумулятора функція Acer User Sensing визначає, коли ви відходите від екрана, й автоматично вимикає його, а потім вмикає, коли ви наближаєтесь.

Витончений. Вишуканий. Універсальний
Ретельно спроєктована конструкція й високоякісні матеріали, легка конструкція та приголомшливий естетичний вигляд, що бездоганно поєднує форму та функціональність.
Побачте різницю
Пориньте у світ яскравих візуальних ефектів. Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю, насиченими кольорами та чіткими деталями, які ідеально підходять для роботи, творчих проєктів або просто перегляду улюблених шоу.
Залишайтеся на зв'язку, де б ви не були
Легко підключайтеся будь-де завдяки новітнім бездротовим технологіям і блискавичним швидкостям, що гарантує постійний доступ до ваших файлів і програм.

Wi-Fi 7
Вища швидкість, менша затримка та більша пропускна здатність каналу

Розширте свої можливості
DTS:X Ultra та широкий вибір портів дозволяють насолоджуватися точним звучанням, розширювати свої можливості, підключати всі необхідні периферійні пристрої та передавати дані з блискавичною швидкістю та зручністю.
Вбудований душевний спокій
Захистіть своє цифрове життя за допомогою захисту на апаратному та програмному рівні - разом з біометричною безпекою та розширеними функціями конфіденційності.
Ваші дані та конфіденційність у безпеці
Будьте впевнені, знаючи, що ваші особисті дані залишаються захищеними, навіть якщо ваш пристрій зламано, завдяки апаратному захисту Secured-Core PC (рівень 3).

Задачі штучного інтелекту на пристрої
Замість того, щоб відправляти конфіденційні дані для обробки в хмару, завдяки вбудованому нейронному процесору NPU Swift Go 14 AI може виконувати деякі завдання штучного інтелекту локально для ще більшої конфіденційності.

Легкий вхід. Надійний захист
Біометричні функції безпеки з Windows Hello дозволяють входити в систему за допомогою розпізнавання обличчя або датчика відбитків пальців, щоб лише ви мали доступ до свого пристрою.

Будьте впевнені
Одне натискання на затвор вебкамера для захисту конфіденційності гарантує, що всі ваші особисті дані будуть захищені та закриті для сторонніх очей.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











