- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Swift 3 SF314-44 (NX.K0UEU.00A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3/5
- Опис
- Фото
Ноутбук ACER Swift 3 SF314-44 (NX.K0UEU.00A)
557293
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNCEU.009)730416
Ноутбук ACER Aspire Go AG15-42P (NX.J7XEU.00W)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift 3 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ACER ComfyView, BlueLightShield |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5825U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4X – XXXX МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Type C (Gen 2 up to 10Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Pure Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,25 |
| Загальна ширина виробу, мм | 321,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 211,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x7x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,11 |
| Артикул | NX.K0UEU.00A |
| Штрихкод | 4711121069475 |
| Додатково | Ультрабуки Acer , Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ультрабуки 14 дюймів , Ноутбуки Acer з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки на AMD, Ультрабуки трансформери, Тонкі ноутбуки Acer, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук компактный, легкий, можно везде с собой брать. Как по мне диагональ 14 самая удобная и в использовании и транспортировке. 8/512 гб по памяти тоже самый оптимальный вариант, для установки всех программ хватает. Изображение качественное, цвета не искажает. Заряд тоже держит относительно хорошо на 4-5 часов активного пользования хватает.
Ноутбук хорошо показывает себя в работе, для меня его характеристик вполне хватает так, как работаю я не с особо тяжелыми программами. Экран с отличной цветопередачей и насыщенными изображениями, частота обновления изображения нормальная, конечно в супер игры не поиграешь, но для средних сойдет, сыну хватает. Мне особенно понравилось, что в ноутбуке есть подсветка клавиатуры, удобно. Сам дизайн классический, стандартные размеры.
Доволі давно користуюся асерами, подобається їх дизайн, начинка. Ноутбуки завжди працюють однаково якісно, без збоїв довгий час, якби не прогрес та необхідність оновлюватись то нічого б і не змінював.Окреме вау - це чіткість, насиченість і яскравість екрана.
Доброго дня. Чи є в ноутбуці функція Power Delivery, та чи можна замовити його на магазин?
Добрий день, Ростислав! Power Delivery не має. Замовити можете в будь-який наш магазин
В этот ноутбук можно добавить оперативки?
Доброго дня, Максим. Ноутбук ACER Swift 3 SF314-44 (NX.K0UEU.00A) має 8 Гб вбудованої оперативної пам'яті, яка розпаяна на материнській платі. Вільних слотів для додаткових планок немає.
Цей ноутбук має веб камеру?
Доброго дня, Марина. Ноутбук ACER Swift 3 SF314-44 має камеру з роздільною здатністю FHD з технологією тимчасового шумоподавлення, щоб забезпечити якісні зображення навіть в умовах слабкого освітлення. А завдяки технологіям Acer PurifiedVoice з шумозаглушенням звук під час відеодзвінків чіткий і без перешкод.
Опис
Swift 3
Представляємо новий мобільний пристрій. Легкий корпус, яскравий дисплей, а всередині процесор AMD Ryzen серії 5000 для дуже високої продуктивності все це дозволяє працювати з будь-якої точки світу.

Почніть роботу з високою продуктивністю
Процесори AMD Ryzen серії 5000 для багатозадачності та продуктивності. Використовуйте інтелектуальне керування акумулятором, який забезпечує максимальний час автономної роботи.

Теплові характеристики покращено на 27,5%
Вентилятори TwinAir із загальною кількістю лопатей 118 штук покращують теплові характеристики порівняно з використанням одного вентилятора.
Збільшення відведення тепла до 10%
Швидко відводить більше тепла завдяки клавіатурі з повітрозабором, допомагаючи підтримувати оптимальну продуктивність.
Два твердотілі накопичувачі M.2
Завдяки двом роз`ємам для твердотілих накопичувачів M.2 місткістю до 1 ТБ насолоджуйтесь значним збільшенням швидкості читання та запису порівняно з жорстким диском.
Мобільність
Візьміть із собою тонкий та легкий алюмінієвий ноутбук Swift 3. Портативність та акумулятор, що швидко заряджається (30 хвилин), що забезпечує 4 години автономної роботи, роблять цей пристрій ідеальним для роботи з будь-якої точки світу.

Яскравий та чудовий
Оцініть яскравий 14-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD: точність там, де це важливо. Завдяки дивовижному співвідношенню розмірів екрана та корпусу та технології Acer BlueLightShield ви зможете працювати ефективніше, не відволікаючись від того, що відбувається на екрані.

Можливості підключення
Новий ноутбук Swift 3 з підтримкою Wi-Fi 6E ідеально підходить для високошвидкісного обміну файлами та плавної потокової передачі 4K. Ноутбук Swift 3 заряджається за допомогою технології USB Type-C, а такі порти, як USB Type-A та HDMI 2.1 забезпечують можливості підключення на будь-який випадок.

Інтелектуальні функції
Фронтальна камера з роздільною здатністю FHD використовує технологію Acer для тимчасового шумопоглинання, щоб забезпечити високоякісні зображення навіть в умовах слабкого освітлення. А завдяки технологіям Acer PurifiedVoice з шумопоглинанням на основі ШІ та DTS Audio звук під час відеодзвінків чіткий та без перешкод.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту – див. блок специфікацій.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








