- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-51 (NX.J2KEU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-51 (NX.J2KEU.002)























557293
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNCEU.009)645644
Ноутбук ACER Nitro V 16 ANV16-61 (NH.QULEU.004)683370
Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J83EU.003)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Swift 14 AI |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 8 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x – 8533 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Home |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | QHD 1440p 2560х1440 |
| Фронтальна камера | 4,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Lightning Touchpad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Синій |
| Оригінальний колір | Steam Blue |
| Вага ноутбука, кг | 1,26 |
| Загальна ширина виробу, мм | 312,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 221,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 65 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x6x45 |
| Вага в упаковці, кг | 2,3 |
| Артикул | NX.J2KEU.002 |
| Штрихкод | 4711474191212 |
| Додатково | Ультрабуки Acer , Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Тонкі ноутбуки Acer, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Swift 14 AI – з запасом продуктивності
Swift 14 AI забезпечує виняткову швидкість і продуктивність: завдяки новітній енергоефективній та оптимізованій архітектурі на базі ARM він придатний для виконання складних завдань і багатозадачності.

Батерея
Відірвіться від розетки та працюйте найдовше з акумулятором, створеним для безперервної продуктивності.
Пам'ять і зберігання даних
Потужна продуктивність для ваших найбільших проектів. Працюйте з великими файлами, ресурсоємним програмним забезпеченням і декількома вкладками браузера без жодних проблем.

Починається нова ера штучного інтелекту
Абсолютно новий спосіб взаємодії з комп'ютером. Підключайтеся, знаходьте, досягайте й створюйте, як ніколи раніше, та відкрийте для себе силу можливого.

Розумний і зручний штучний інтелект
Acer пропонує інтелектуальні рішення зі штучним інтелектом на кінчиках ваших пальців із функціями, які значно спрощують налаштування, оптимізують візуальну складову та підносять спілкування на новий рівень.
Дизайн – витончений. Вишуканий. Універсальний
Ретельно спроектована конструкція й високоякісні матеріали, легка конструкція та приголомшливий естетичний вигляд, що бездоганно поєднує форму та функціональність.

Дисплей – побачте різницю
Пориньте у світ яскравих візуальних ефектів. Насолоджуйтеся приголомшливою чіткістю, насиченими кольорами та чіткими деталями, які ідеально підходять для роботи, творчих проєктів або просто перегляду улюблених шоу.

З’єднання – залишайтеся на зв'язку, де б ви не були
Легко підключайтеся будь-де завдяки новітнім бездротовим технологіям і блискавичним швидкостям, що гарантує постійний доступ до ваших файлів і програм.

Порти – розширте свої можливості
Широкий вибір портів дозволяє розширити можливості пристрою, підключити всі необхідні периферійні пристрої та передавати дані з блискавичною швидкістю та зручністю.

Безпека – вбудований душевний спокій
Захистіть своє цифрове життя за допомогою захисту на апаратному та програмному рівні — разом з біометричною безпекою та розширеними функціями конфіденційності.
Ваші дані та конфіденційність у безпеці
Будьте впевнені, знаючи, що ваші особисті дані залишаються захищеними, навіть якщо ваш пристрій зламано, завдяки апаратному захисту Secured-Core PC.

Задачі штучного інтелекту на пристрої
Для більшої конфіденційності Замість того, щоб відправляти конфіденційні дані для обробки в хмару, завдяки вбудованому нейронному процесору NPU Swift 14 AI може виконувати деякі завдання штучного інтелекту локально для ще більшої конфіденційності.

Легкий вхід. Надійний захист
Біометричні функції безпеки дозволяють входити в систему за допомогою розпізнавання обличчя або датчика відбитків пальців, щоб лише ви мали доступ до свого пристрою.

Будьте впевнені
Одне натискання на затвор веб-камери для захисту конфіденційності гарантує, що всі ваші особисті дані будуть захищені та закриті для сторонніх очей.

Розроблено з думкою про планету Земля
Наша відданість принципам сталого розвитку втілюється у використанні екологічно чистих матеріалів, енергоефективному дизайні та відповідальних виробничих практиках.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.











































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення