- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Predator Helios Neo 14 AI PHN14-71 (NH.QY3EU.004)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 54
- Фото
Ноутбук ACER Predator Helios Neo 14 AI PHN14-71 (NH.QY3EU.004)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Predator Helios Neo 14 AI |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880 x 1800 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | ACER CineCrystal, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 16 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 6 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,0-5,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,9-5,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 2,7-4,5 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 1,0-2,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – ХХХХ МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Acer AeroBlade 3D |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Abyssal Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,9 |
| Загальна ширина виробу, мм | 323,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 254,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 20,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 3,7 |
| Артикул | NH.QY3EU.004 |
| Штрихкод | 4711474685278 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, ACER Predator, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Acer Predator Helios Neo, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Для ігор нового покоління
Завдяки процесору Intel Core Ultra із вбудованим прискоренням ШІ ви зможете насолоджуватися плавним ігровим процесом, покращеною багатозадачністю та оптимізованою енергоефективністю. Продуктивність з ШІ-прискоренням адаптується в режимі реального часу, забезпечуючи швидку реакцію, коли це має найбільше значення.

Свобода творчості, конкурентна перевага
OLED-дисплей Predator Helios Neo 14 з 14,5-дюймовим екраном забезпечує чітке та точне зображення для будь-яких проєктів. Ідеально підходить як для кіберспорту, де фокус має першорядне значення, так і для креативу, де важлива кожна деталь.

Гарантована максимальна продуктивність
Розроблена для невпинної гри вдосконалена система охолодження оснащена технологією AeroBlade 3D 5-го покоління й рідинною металевою термопастою, що забезпечує чудове відведення тепла та стабільну максимальну продуктивність без тротлінгу — незалежно від інтенсивності навантаження.

Рідка металева термопаста
Точно нанесена рідка металева термопаста покращує теплопередачу, знижуючи температуру процесора для плавної та безперебійної роботи в іграх і під час високих навантажень.

Векторні теплові трубки
Удосконалені векторні теплові трубки ефективно спрямовують тепловий потік від ключових компонентів, підвищуючи стабільність та продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.

Вихровий потік
Технологічно правильно розміщені вентилятори та термопіна оптимізують повітряний потік, підвищуючи ефективність охолодження та підтримуючи стабільність системи під час тривалих ігрових сесій.

Витончений. Надійний. Створений для подорожі
Створений для геймерів, які люблять подорожувати, Predator Helios Neo 14 AI має високоякісний металевий корпус, поєднуючи в собі міцність і легку конструкцію. Настроювана 3-зонна RGB-клавіатура та логотип Predator з підсвічуванням завершують образ - адже стиль має таке ж значення, як і продуктивність.

Необмежені швидкість і підключення
Відкрийте майбутнє з Wi-Fi 6E і Thunderbolt 4 та насолоджуйтеся надшвидкими іграми з низькою затримкою, безперебійною потоковою трансляцією та миттєвим передаванням даних. Підключайте кілька 4K-дисплеїв, завантажуйте файли на високій швидкості та живіть периферійні пристрої без перебоїв, дротовим або бездротовим способом.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










