- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 14 AI ANV14-62 (NH.QW4EU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 65
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 14 AI ANV14-62 (NH.QW4EU.002)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 14 AI |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5, AMD Zen 5c |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (Zen 5) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 860M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.4 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Однобарвна (синій) |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Білий |
| Оригінальний колір | Pearl White |
| Вага ноутбука, кг | 1,735 |
| Загальна ширина виробу, мм | 325,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 21,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x6x48 |
| Вага в упаковці, кг | 2,9 |
| Артикул | NH.QW4EU.002 |
| Штрихкод | 4711474598851 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Білі ноутбуки Acer, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Acer Nitro V, Ноутбуки 165 Гц, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Розкрийте свій стиль і продуктивність з Acer Nitro V 14 AI. Завдяки повністю білому корпусу, процесору AMD Ryzen і відеокарті NVIDIA GeForce RTX цей компактний потужний ноутбук створений для геймерів та авторів контенту, які потребують одночасно елегантності та потужності.

Штучний інтелект преміумкласу для кожного
Цей ноутбук має все, що потрібно геймерам: велику кількість ядер і високу тактову частоту для неперевершеної частоти кадрів, великий обсяг вбудованої пам'яті для наднизької затримки, а також підвищену енергоефективність і вбудований штучний інтелект для ігрових функцій наступного покоління.

Розкрийте революційні можливості ноутбука з підтримкою штучного інтелекту
Пориньте у світ генеративних інструментів ШІ та цифрових асистентів на ноутбуку Copilot+ PC на базі процесора AMD Ryzen. Завдяки вдосконаленій архітектурі штучного інтелекту та підвищеній продуктивності для вимогливих ігор цей процесор забезпечує найкращі можливості для швидких та інтелектуальних обчислень на ноутбуку.

Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам'ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.

Компактний дисплей з приголомшливою чіткістю
Дисплей з високою роздільною здатністю та витончена біла рамка забезпечують чітке зображення, що ідеально підходить для геймерів, творчих людей та користувачів, які цінують чіткість та деталізацію.

Покращене керування зі штучним інтелектом завдяки NitroSense та Experience Zone
Керуйте кожним елементом за допомогою інструментів зі штучним інтелектом, налаштовуючи свій користувацький досвід відповідно до ваших потреб. NitroSense та Experience Zone дозволяють керувати системою в режимі реального часу, оптимізуючи її роботу, щоб ви могли контролювати свій цифровий світ.

Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.

Acer PurifiedView
Користуйтесь функціями автоматичного кадрування, вдосконаленого розмиття фону та корекції погляду для відеодзвінків із підтримкою ШІ, а також функцією Acer TNR, що забезпечує чіткіші зображення за умов низької освітленості.

Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.

Розширені можливості підключення для легкої багатозадачності
Залишайтеся завжди на зв'язку завдяки USB4 та Wi-Fi 6E, що забезпечують високошвидкісну передачу даних, з'єднання з низькою затримкою та безперешкодну взаємодію з іншими пристроями. Незалежно від того, граєте ви в ігри, транслюєте потокове відео або працюєте, ноутбук підтримує безперебійну багатозадачність і допомагає вам бути готовими до будь-яких викликів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
