- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro 14 AN14-41 (NH.QSREU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 19
- Фото
Ноутбук ACER Nitro 14 AN14-41 (NH.QSREU.002)
683370
Ноутбук ACER Swift X 14 SFX14-73G (NX.J83EU.003)653249
Ноутбук ACER Aspire 17 A17-51M (NX.JEREU.001)650496
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008)695366
Ноутбук LENOVO Іdeapad Slim 5 14IRH10 Luna Grey (83HR005ARA)676604
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GF4ET)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro 14 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер / 16 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,8-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X – 6400 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | 1-в-1 (microSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | RGB |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,02 |
| Загальна ширина виробу, мм | 324,12 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255,9 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,84 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 76 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x48 |
| Вага в упаковці, кг | 3,78 |
| Артикул | NH.QSREU.002 |
| Штрихкод | 4711474030016 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ігрові ноутбуки 14 дюймів, Ноутбуки Acer 14 дюймів, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Неперевершена потужність
Вирушайте в епічну подорож з ігровим ноутбуком Acer Nitro 14 з підтримкою штучного інтелекту. Створений для ритму життя мобільного геймера, він оснащений потужним процесором AMD Ryzen та графічною картою GeForce RTX серії 40, які можуть оживити будь-який світ.

Переваги преміумкласу з вбудованим штучним інтелектом
Нова лінійка процесорів AMD Ryzen створена, щоб допомогти вам відкрити для себе нові чудові можливості преміумкласу з бездоганною продуктивністю та інноваційною технологією штучного інтелекту Ryzen AI. Використовуйте потужність найсучасніших обчислень для роботи, розваг і роботи зі штучним інтелектом.

Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX серії 40
Графічні процесори GeForce RTX серії 40 для ноутбуків забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і створювачів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури, ноутбуки RTX серії 40 оснащені спеціальними тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS і реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q з підтримкою ШІ оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.

Швидкий, плавний, досконалий
14,5-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 пропонує більше простору по вертикалі для розширеного огляду поля битви. Роздільна здатність WQXGA розширює ваш візуальний досвід, заповнюючи кожен дюйм зображенням з ідеальною деталізацією до пікселя. У поєднанні з частотою оновлення 120 Гц це забезпечує плавні переходи та 100% точність передачі кольорів sRGB для відтворення реалістичних відтінків.

Технології штучного інтелекту для майбутнього
Готовий до постійно зростаючих можливостей штучного інтелекту, ноутбук Nitro 14 використовує новий спеціалізований рушій AMD Ryzen AI та власні рішення Acer для більш інтуїтивної та приємної роботи зі штучним інтелектом.

Фактор охолодження
Оцініть революцію в системі охолодження завдяки технології Vortex Flow і рідкій металевій термопасті. Разом вони забезпечують ефективне охолодження для відведення тепла та гарантують стабільну максимальну продуктивність. Пориньте в ігрові сесії з упевненістю в тому, що система залишається прохолодною і тихою, працюючи на максимумі, особливо в моменти, коли це дійсно важливо.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








