- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 38/5
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 66
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Extensa EX215-24 (NX.EJ5EU.00E)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,8-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Вхід для мікрофону mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,73 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x10x40 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | NX.EJ5EU.00E |
| Штрихкод | 4711474342737 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Потрібен був бюджетний нормальний ноут для дистанційного навчання. Працює швидко, відкрито 10+ вкладок, матовий екран, не блікує і очі не втомлюються, хоча за ноутом доводиться працювати багато. Портів вистачає, є швидкий USB. Із мінусів як на мене це розпаяна оперативна пам'ять.
Працює швидко, програми відкриваються миттєво, а корпус зібраний на совість. Екран комфортний для очей, а клавіатура тиха.
Легкий, простий, нічого зайвого. Клавіатура нормальна, клавіші не залипають, друкувати зручно. Батарея тримає довго, плюс швидко заряджається. Динаміки гучні, і колонка не треба. Камера дає нормальну картинку для дзвінків. Є всі необхідні порти, не потрібно шукати перехідники. Тачпад підтримує жести, реагує добре.
Підкажіть, яка вага у ноутбука і скільки гарантія на нього?
Доброго дня, Олександре! Вага ноутбука без зарядного пристрою складає 1,73 кг. Офіційна гарантія від виробника складає 12 місяців з моменту покупки товар.
Хтати ли оперативной и встроенной памяти для домашнего использования?
16 гб оперативки и 512 встройки хватит чтобы скачать что-то посмотреть, рабочие програмы, всякие файлы и подобное. Так что да, будет хватать, если не планируете хранить все на компе годами, тогда вам и 1тб наврятли будет хватать
Чи можна просто заряджати ноутбук від павербанку напряму?
Доброго дня, Мілано. Ні, стандартний порт USB-C у цієї моделі не підтримує зарядку (Power Delivery), тому зарядка напряму від павербанку не представлена.
Відео
Опис
Потужний і продуктивний
Завдяки найновішим процесорам та графічним картам, ноутбуки Extensa пропонують багато потужності у стильному та портативному корпусі.

Неймовірне зображення
Переглядайте точні деталі та насичені кольори на великих дисплеях із вузькими рамками та більшим співвідношенням екрана і корпуса.

Кращий відеоконференцзв’язок
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій.

Створено для бізнесу
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.
































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


