- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-44P (NX.DJZEU.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 62
- Фото
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-44P (NX.DJZEU.001)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 30 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,3-4,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 2.0 Type-C (Power Delivery), 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,49 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 230,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 58 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,59 |
| Артикул | NX.DJZEU.001 |
| Штрихкод | 4711474781970 |
| Додатково | Ультрабуки Acer, Новинки ноутбуків, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки до 25000 грн, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Ваші підвищена щоденна продуктивність
Ефективно справляйтеся з будь-якими завданнями завдяки швидкодіючому процесору та великому обсягу пам’яті, що гарантує надійну роботу ноутбука acer aspire lite. Насолоджуйтеся вбудованим накопичувачем великого об’єму.

Copilot у windows
З вашим повсякденним ші-компаньйоном copilot у windows ви зможете робити більше та швидше, ніж будь-коли, завдяки централізованій підтримці генеративного штучного інтелекту в різних програмах.

Створено для щоденного використання
Відкрийте для себе сучасний погляд на дизайн ноутбуків серії acer aspire lite. Гладкий, мінімалістичний профіль робить його стильним і портативним помічником для будь-якої локації, де б ви не знаходилися протягом дня. Залишайтеся на зв'язку та працюйте продуктивно завдяки різноманітним портам, зокрема usb-c, hdmi та іншим, що дозволяють із легкістю підключатися до ваших улюблених пристроїв.

Ваше переосмислене бачення
Насолоджуйтеся приголомшливим дисплеєм acer aspire lite, на якому кожна деталь оживає у яскравих кольорах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує захопливий перегляд фільмів та ігровий процес, що перевершить усі ваші очікування.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









