₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire Go AG15-51P (NX.J51EU.00E)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 36/6
- Опис
- Наявність в магазинах 12
- Порівняння
- Аксесуари 63
- Фото
Ноутбук ACER Aspire Go AG15-51P (NX.J51EU.00E)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!















Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-4,6 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,3-4,6 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 344,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 243,45 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x40x20 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | NX.J51EU.00E |
| Штрихкод | 4711474341112 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки до 30000 грн, Ноутбуки для роботи з графікою, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн., Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Працює стабільно, всі базові задачі виконує без проблем. Програми відкриваються швидко, не доводиться чекати. Охолодження працює добре, не відчуваю, щоб він сильно нагрівався. Клавіатура зручна, друкувати комфортно. Управління просте і зрозуміле, нічого зайвого. Динаміки гучні. Тачпад чутливий, реагує одразу, без затримок.
Лёгкий, экран 15,6 яркий, клавиатура удобная. Браузер, документы, видео тянет спокойно, не шумит
Він справді швидкий, вінда запускається за секунду, усі програми відкриваються миттєво, що дуже важливо, коли виконуєш багато завдань одночасно. Екран яскравий, кольори насичені, зручно дивитися відео та читати підручники. Клавіатура зручна, клавіші натискаються легко, пальці не втомлюються, навіть якщо сидіти довго.
Добрий вечір,у нього є програмне забезпечення?
Добрий день, Галина! В цій моделі операційна система не встановлена
Підійде цей ноутбук для стабільної роботи з великою кількістю вкладок у браузері та роботи в Zoom?
Добрий день, Ольго! ACER Aspire Go 15 побудований на сучасній енергоефективній платформі Intel Core серії i5-N. Вона розроблена саме для багатозадачності в офісному режимі: робота в хмарних сервісах, відеодзвінки та веб-серфінг проходять плавно.
Чи є у нього веб-камера з мікрофоном і наскільки якісна картинка у відеодзвінках?
Доброго дня, Віталіно. Так, є вбудована Full HD-камера та стереомікрофони. Більшість відеодзвінків (Zoom, Teams, Meet) проходять чітко та без затримок.
На нем можно будет играть в игры и смотреть кино?
Доброго дня, Юрію. Ноутбук погано підходить для ігор, він більшою мірою заточений для навання та простої офісної роботи, для перегляду кіно чи серіалів характеристик ноутбук достатньо.
Опис
Випробуйте Aspire Go - ноутбук, що поєднує в собі простоту та безкомпромісність. Продуманий до дрібниць, створений для зручного використання, він оснащений усіма необхідними функціями, які допоможуть вам залишатися на зв'язку та працювати продуктивно.

Виняткова продуктивність
Насолоджуйтеся плавною та швидкою роботою завдяки процесору Intel Core, оперативній пам'яті до 32 ГБ і твердотільному накопичувачу до 1 ТБ. Насолоджуйтеся збільшеною продуктивністю завдяки винятковій тривалості роботи від акумулятора та підтримці Copilot, вашого повсякденного помічника зі штучним інтелектом.

Захоплюючі візуальні ефекти
Для задоволення будь-яких потреб користувачів Aspire Go поставляється з різними розмірами екранів з візуально чіткими дисплеями і співвідношенням сторін 16:10. А завдяки технології Acer BlueLightShield ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого використання.

Зручний для користувача дизайн
Доступний у різних кольорах, він дозволяє легко підключати або заряджати ваші пристрої через два повнофункціональні порти USB Type-C, а Wi-Fi 6 і HDMI роблять роботу з цифровими технологіями швидшою, зручнішою та приємнішою.

Оптимізація без зайвих зусиль
Інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм одним натисканням кнопки за допомогою технології AcerSense, яка керує часом роботи від акумулятора, сховищем даних і програмами для оптимальної продуктивності.

Дружній до планети
Ноутбук Aspire Go, упакований у 100% матеріалів, придатних для вторинної переробки, й оснащений компонентами, виготовленими з переробленого пластику, має сертифікат Energy Star та реєстрацію EPEAT, що дає вам змогу зробити більш відповідальний вибір.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

