- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.00G)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 111/25
- Опис
- Наявність в магазинах 1
- Порівняння
- Аксесуари 59
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.00G)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,5-4,4 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-4,4 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,5-3,3 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (Thunderbolt 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Acer TrueHarmony |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Acer TwinAir |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x9x55 |
| Вага в упаковці, кг | 2,815 |
| Артикул | NX.KN4EU.00G |
| Штрихкод | 4711121839634 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Класичний ноутбук для роботи, швидкий, корпус міцний, деталі якісно зібрані, немає скрипу при натисканні. Екран стандартного розміру, картинка жива, насичена. Клавіатура тиха, є підсвічування для любителів працювати ввечорі без світла.
Досить тонкий ноутбук. Потужний процесор, багато пам'яті, та великий об'єм SSD. Для роботи саме те. Для ігор він звичайно не годиться, через відсутність відеокарти. Корпус звичайно - пластик. Камера та мікрофон працюють нормально. Батарея тримає 4 години - перевірено, можливо більше, просто не було потреби. Окремо можна відзначити яскраві кольори екрану.
Экран комфортный, система работает стабильно, клавиатура удобная, тачпад реагирует моментально.
Простий по вигляду ноутбук, гучні динаміки, якісний вбудований мікрофон, для мітів а також щоб подивитися фільм і почути все без навушників) Потужний, швидко вмикається, налаштування операційної системи займає не багато часу. Зручна клавіатура, є українська розкладка і підсвічування. Зарядка тримається до 7 годин приблизно, потім швиденько за годину поповнюється.
Чи зможуть співрозмовники добре мене чути, якщо я працюю зазвичай в офісі?
Добрий день, Сергію! Так! У моделі реалізована система Acer PurifiedVoice з підтримкою штучного інтелекту. Вона працює на базі двох спрямованих мікрофонів, які фокусуються на вашому голосі та автоматично відфільтровують сторонні звуки
Он подойдет для редактирования фото?
Вероніко, добрий день! Ноутбук оснащений відеокартою Intel Iris Xe Graphics. Її потужності цілком достатньо для швидкої роботи у графічних редакторах початкового та середнього рівня
В ньому є порт Thunderbolt?
Руслане, добрий день! Так, тут є універсальний порт Thunderbolt 4, який забезпечує блискавичну швидкість передачі даних, а також можливість підключення зовнішніх 4K-моніторів чи док-станцій.
Чи можна заряджати ноутбук через порт USB - C від павербанка 65W
Добрий день, Олександр! Так, можна
Відео
Опис
Безперебійна робота
Легко справляйтеся з повсякденними завданнями завдяки повному набору функцій, які зроблять ваші будні комфортнішими - охолодження TwinAir, веб-камера 720p, клавіатура з повітряним входом і алюмінієва кришка в декількох яскравих кольорах.

Створено для всього цього
Максимально підвищіть багатозадачність і продуктивність завдяки новітнім процесорам Intel Core 12-го покоління для прискорення роботи. Вбудована пам'ять DDR4 і твердотільні накопичувачі M.2 - Aspire 5 створений для всього цього.

Чіткий і комфортний перегляд
Бачити більше та робити більше завдяки співвідношенню сторін 16:9 та вузькій рамці - обирайте 15" IPS-дисплеї з роздільною здатністю 1080p FullHD.

Впевнена співпраця
Насолоджуйтеся чітким зображенням і звуком під час відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedView і подвійних цифрових мікрофонів з Acer PurifiedVoice. Інтелектуальні рішення, засновані на штучному інтелекті, розроблені для впевненої співпраці.
- Автоматичне кадрування - Поставте себе в центр уваги завдяки функції автоматичного кадрування, яка забезпечує найкращий огляд, даючи змогу домогтися більш цікавого та природного сприйняття.
- Вдосконалене розмиття фону - коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду вас, ви працюєте краще. Завдяки поліпшеному розмиттю фону ви зможете позбутися відволікаючих чинників.
- Корекція погляду - Завдяки корекції погляду за допомогою штучного інтелекту ви зможете автоматично регулювати кут нахилу очей і підтримувати важливий зоровий контакт з найважливішими співрозмовниками.

Можливості підключення
Підключайте та заряджайте свої пристрої за допомогою широкого спектра портів. Підвищення продуктивності та функціональності для вирішення будь-яких завдань.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










