- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.KXTEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 44/8
- Опис
- Аксесуари 19
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.KXTEU.003)
730433
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-52 (NH.QZ7EU.00W)696173
Ноутбук ACER Nitro V 16S ANV16S-71 (NH.U27EU.002)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 15 |
| Клас | Базовий, Для роботи/навчання |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB Type C (Thunderbolt 4) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,77 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,75 |
| Артикул | NX.KXTEU.003 |
| Штрихкод | 4711121970467 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Acer 15 дюймів , Ноутбуки Acer з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента, Ноутбуки для дому |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Я не хотіла типовий сірий чи чорний офісний вигляд. Цей ноутбук має гарний, трохи незвичайний колір (залежно від світла, він виглядає як темно-сірий, але з якимось особливим металевим відливом). Плюс мушу зазначити про відкриття однією рукою. Це мій маленький тест на якість(і він його пройшов!).На відміну від великих бізнес-ноутбуків, тут немає цифрового блоку, і тому хід клавіш ще більш зручний.
Я б сказав, що це супер крутий ноутбук. Програми, які на раніше на старому ноуті вантажилися вічність, тут тепер відкриваються миттєво. Дисплей тут матовий і для мене це плюс, бо це моя така маленька "прихоть" при виборі ноута. Дуже зручно, що тут є така фішка як сканер відбитка пальця. Не треба тепер вводити паролі. Дрібничка, а приємно) Шо так собі: корпус. Він пластиковий. Це відчувається. Але, з іншого боку, завдяки цьому він доволі легкий
Я брав ноутбук, щоб він був універсальний, вдома могли всі користуватися, фільм подивитися або щось почитати. Для моїх задач його вистачає, грати не планував. Батарея тримається до 6-7 годин, якщо не сильно економити і працювати в продуктивному режимі. Простий дизайн, не гучна клавіатура, а динаміки навпаки, не погані.
Ноутбук запускається швидко, усе працює чітко: браузер, документи, відео - без гальм і підвисань. IPS-екран добре передає кольори для перегляду фільмів чи фото. Він легкий для 15.6"", тому зручно переносити. Клавіатура зручна, гарний хід клавіш. Але при навантаженні корпус трохи нагрівається, і вентиляція чутно.
Яке відеоядро встановлено в даній моделі?
Добрий день, Ігорю! Ноутбук оснащений інтегрованою відеокартою Intel UHD Graphics, яка підходить для перегляду відео, роботи з офісними програмами та легкими іграми.
Чи вистачить 60 Гц у екрана ноутбуку, для навчання і базової офісної роботи по типу листування і таблиць і ворда?
Доброго дня, Євгенія. Так, 60 Гц цілком достатньо для навчання, бо така частота забезпечує плавне відображення тексту, відео та роботи з документами.
Скільки часу ноутбук може працювати від акумулятора?
Вітаю. Тривалість роботи від акумулятора залежить від навантаження. Зазвичай, при змішаному використанні (робота з документами, веб-серфінг, перегляд відео) ноутбук може працювати до 6-7 годин.
Можно память расширить до 64?
Добрий день, Глібе! У ноутбука ACER Aspire 15 A15-51M (NX.KXTEU.003) встановлено 16 ГБ оперативної пам’яті типу LPDDR5 з частотою 4800 МГц. Пам’ять розпаяна безпосередньо на материнській платі, тому розширення обсягу - неможливе.
Відео
Опис
Готовий до будь-яких завдань
Впораєтеся з усіма завданнями завдяки процесору Intel Core і NVIDIA GeForce у поєднанні з оперативною пам'яттю LPDDR5 до 32 ГБ і містким SSD-накопичувачем M.2 ємністю 1 ТБ. Забезпечити максимальну продуктивність допомагає технологія Intel Unison.

Прорив ефективності в реальному світі
Здійсніть революційний стрибок у продуктивність реального світу з інноваційною гібридною архітектурою, що розподіляє потужність обробки туди, де вона потрібна найбільше.
Інтеграція комп'ютера та телефона
Intel Unison без проблем підключається до будь-якого телефону. Переносьте файли та фотографії, надсилайте й отримуйте виклики та текстові повідомлення, а також отримуйте сповіщення телефоном і керуйте ними з комп'ютера.
Надзвичайно комфортна чіткість
Обирайте з 14-, 15,6- або 16-дюймових дисплеїв із роздільною здатністю до 1440p QHD. Тонкі рамки забезпечують широкий огляд, а Acer BlueLightShield захищає ваші очі під час тривалої роботи чи навчання.

Орієнтований на користувача
Ноутбуки Aspire оснащені функціями штучного інтелекту, орієнтованими на користувача, зокрема функцією Copilot із легким доступом за клавішами Windows. Покращуйте якість відеодзвінків за допомогою Acer PurifiedVoice і PurifiedView, а також веб-камери з роздільною здатністю 1080p і двох цифрових мікрофонів для безперешкодного спілкування.

Універсальний і легкий
Легко залишайтеся на зв'язку завдяки різноманітним можливостям вводу/виводу, Thunderbolt 4 Type-C, HDMI 2.1, Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3 з підтримкою аудіо LE. Усе це в тонкому та легкому корпусі з алюмінію, створеному для зручного й універсального використання в дорозі.

Розблокуйте більше можливостей за допомогою AcerSense
AcerSense - це універсальний інструмент для плавнішої та зручнішої роботи, який дає змогу контролювати та підтримувати вашу систему одним натисканням кнопки. Просто натисніть клавішу AcerSense у верхній частині клавіатури для миттєвого доступу.

Домашня сторінка
Контролюйте використання системи на домашній сторінці AcerSense та обирайте між режимами «Продуктивний», «Звичайний» і «Тихий».
Оцініть Experience Zone
Отримайте доступ до всіх функцій зі штучним інтелектом, наявних на вашому пристрої, включно з Acer PurifiedView і PurifiedVoice, в AcerSense Experience Zone.
Оптимізація продуктивності
Легко керуйте часом роботи від акумулятора й оптимізуйте продуктивність за допомогою моніторингу стану, а також оновлень системи, магазину застосунків і багатьох інших функцій.
Дружній до планети
Запакований на 100% у матеріали, що підлягають вторинній переробці, і в папір, сертифікований FSC, Aspire також має задню кришку, виготовлену із пластику, що на 30% складається з перероблених матеріалів. Цей ноутбук має сертифікацію Energy Star і реєстрацію EPEAT Silver, що робить його більш відповідальним вибором.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









