- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QE002TRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 43
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 Black (21QE002TRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,5-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,3-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | microSD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,89 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 250,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,14 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 86 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 1,85 |
| Артикул | 21QE002TRA |
| Штрихкод | 198157845558 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Підвищіть ефективність своєї роботи за допомогою ПК з штучним інтелектом
Ноутбук ThinkPad T16 Gen 4 — це ПК зі штучним інтелектом, який дозволяє виконувати широкий спектр завдань, що підвищують продуктивність, щоб ви могли ефективно працювати протягом усього робочого дня. Скористайтеся вдосконаленими інструментами для відеоконференцій та спільної роботи, надійною системою безпеки, а також засобами автоматизації роботи з документами, включаючи сканування, складання резюме, управління електронною поштою та планування. Крім того, завдяки високій швидкості відгуку він ідеально підходить для багатозадачності.

Визначає темп продуктивності
Процесори Intel Core Ultra забезпечують потужність, необхідну для підвищення вашої продуктивності та спрощення багатозадачності.

Не перегрівається і працює довше
Будьте продуктивними весь день: ноутбук T16 Gen 4 плавно адаптується до вашого робочого процесу, регулюючи використання батареї. Його вдосконалена система охолодження забезпечує чудову тепловіддачу. Крім того, вона сприяє підвищенню енергоефективності.
Безпека, на яку може розраховувати ваш бізнес
Якщо вам потрібен багаторівневий захист, рішення ThinkShield забезпечать вам надійний захист. Дискретний модуль Trusted Platform Module шифрує важливі дані. Додаткові біометричні функції забезпечують безпечний вхід у систему за допомогою сканера відбитків пальців та розпізнавання обличчя за допомогою додаткової інфрачервоної (ІЧ) камери. Є навіть функція виявлення присутності людини, яка працює з додатковим дисплеєм PrivacyGuard, щоб ваші геніальні ідеї залишалися лише вашими!
Довший термін служби — це зниження витрат
Ефективна батарея забезпечує тривалий час роботи, тому ви не прив'язані до розеток. Крім того, ви можете продовжити термін служби ноутбука, оскільки акумулятор можна замінити самостійно. Коли вам знадобиться зарядка, надкомпактний додатковий адаптер GaN зарядить акумулятор в одну мить!
Ви просили — вони прислухалися
Клавіатура ThinkPad, як і раніше, оснащена нашим культовим TrackPoint для навігації, а також відкриває швидкі налаштування меню при подвійному натисканні. Тактильні позначення покращують доступність до клавіш Enter, Fn, Insert, порту живлення та інших елементів. А для роботи з цифрами передбачена цифрова клавіатура.
Працюйте де завгодно і коли завгодно
Якщо вам потрібен блискавичний Wi-Fi, ноутбук T16 Gen 4 до ваших послуг. А на випадок, якщо Wi-Fi буде поза зоною доступу, додайте опціональний зв'язок WWAN, щоб швидко і безпечно вийти в Інтернет. Ви ніколи не пропустите жодної новини.
Спільна робота у найкращому вигляді
З Lenovo View ви будете виглядати та звучати найкраще під час відеодзвінків. Це попередньо встановлене програмне забезпечення налаштовує параметри камери та мікрофона, такі як освітлення, інтенсивність, колір та фоновий шум. Воно навіть використовує функцію автоматичного кадрування, щоб ваше обличчя залишалося в центрі кадру, навіть якщо ви рухаєтеся.
Виглядайте добре, звучіть чудово
Заявіть про себе на кожному засіданні за допомогою чудової 5-мегапіксельної камери — або RGB, або інфрачервоної. Скористайтеся вдосконаленими функціями камери Lenovo View на базі штучного інтелекту, щоб залишатися у фокусі під час розмови, розмивати фон, встановлювати аватар та багато іншого. Аудіо включає мікрофони з шумозаглушенням, звук яких додатково покращується завдяки Dolby Atmos.
Торкатися чи не торкатися
Оберіть один із декількох варіантів дисплея, два з яких включають сенсорну панель для роботи з сенсорним екраном. Усі вони забезпечують широкий кут огляду, що особливо вражає на величезному 16-дюймовому дисплеї. Існує навіть додаткова опція PrivacyGuard, що забезпечує безпеку даних під час роботи в громадських місцях.
Сталий розвиток
Мета Lenovo — надавати більш інтелектуальні технології, які створюють світле та стале майбутнє для клієнтів, спільнот і планети. Саме тому вони прагнуть отримати провідні в галузі знаки та сертифікати, що демонструють прихильність принципам сталого розвитку під час розробки продуктів.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
