- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad L16-G2 (21SA002PRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 26
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad L16-G2 (21SA002PRA)














Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad L16 Gen 2 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,5-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,3-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,79 |
| Загальна ширина виробу, мм | 357,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 24,75 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 34x9x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,95 |
| Артикул | 21SA002PRA |
| Штрихкод | 198158722407 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Lenovo з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Покращуйте свій робочий день за допомогою комп'ютера зі штучним інтелектом
Ноутбук ThinkPad L16 Gen 2 - це комп'ютер із штучним інтелектом, що дає змогу виконувати цілий ряд завдань, що підвищують продуктивність. Насолоджуйтеся вдосконаленими інструментами для проведення відеоконференцій і спільної роботи, надійним захистом, автоматизацією документообігу, включно зі скануванням і узагальненням, а також керуванням і плануванням електронної пошти. Крім того, завдяки швидкому часу відгуку він ідеально підходить для багатозадачності.

Дозвольте штучному інтелекту допомогти вам
Процесори Intel Core допомагають підвищити продуктивність і прискорити багатозадачність. Насолоджуйтеся чудовим часом автономної роботи та швидким часом відгуку - додатки швидко завантажуються, оскільки двигуни штучного інтелекту оптимізують загальну працездатність і продуктивність вашого ноутбука.

Управління ще ніколи не було таким простим
Підвищуйте продуктивність ще більше завдяки опціональній технології Intel vPro, яка забезпечує надійну безпеку, беззаперечну стабільність і всебічний ІТ-менеджмент. Розгортайте, оновлюйте та підтримуйте цілий парк ПК з одного віддаленого місця.

Адаптивна продуктивність
Залишайтеся продуктивними і дозвольте ноутбуку L16 Gen 2 адаптуватися до ваших робочих моделей, регулюючи споживання акумулятора, тоді як задні вентиляційні отвори забезпечують прохолоднішу роботу системи.

Надійна безпека для вас і ваших даних
Ноутбук ThinkPad L16 Gen 2 оснащений багаторівневим захистом завдяки рішенням безпеки ThinkShield. Дискретний модуль довіреної платформи (dTPM) шифрує ваші критичні дані. Біометрія забезпечує безпечний вхід за допомогою додаткового зчитувача відбитків пальців та розпізнавання обличчя за допомогою додаткової інфрачервоної камери тощо.

Довговічність, на яку може розраховувати ваш бізнес
Ноутбуки ThinkPad тестуються відповідно до стандартів MIL-STD-810H для забезпечення балансу надійності та довговічності. Дотримання або перевищення 12 стандартів, 26 процедур і понад 200 перевірок якості гарантує, що ці пристрої працюватимуть в екстремальних умовах, зокрема в суворих умовах, як-от: дикі арктичні дикі умови, пилові бурі в пустелі, екстремальні температури, тиск, вібрація тощо.

Екологічність
Мета - надавати більш розумні технології, які створюють більш світле та екологічне майбутнє для спільнот і планети. Саме тому Lenovo прагнуть отримати провідні галузеві маркування та сертифікати.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
