- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 Black (21R1003XRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 Black (21R1003XRA)














664138
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GQ00)597163
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0024RA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-5,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,7-4,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 7500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,3 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 219,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,4 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 58 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,23 |
| Артикул | 21R1003XRA |
| Штрихкод | 0198158627870 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Покращуйте свій робочий день за допомогою ПК зі штучним інтелектом
Ноутбук ThinkPad T14 Gen 6 — це ПК зі штучним інтелектом, який дозволяє виконувати цілий ряд завдань, що підвищують продуктивність, щоб ви могли безперешкодно працювати протягом усього робочого дня. Користуйтеся вдосконаленими інструментами для відеоконференцій та спільної роботи, надійною системою безпеки, автоматизацією документів, включаючи сканування, узагальнення, управління електронною поштою та планування. Крім того, завдяки швидкому часу відгуку він ідеально підходить для багатозадачності.

Безпека, на яку може розраховувати ваш бізнес
Якщо вам потрібний багаторівневий захист, рішення ThinkShield забезпечать його. Дискретний модуль Trusted Platform Module шифрує критично важливі дані. Опціональні біометричні дані забезпечують безпечний вхід за допомогою сканера відбитків пальців і розпізнавання обличчя за допомогою інфрачервоної (ІЧ) камери. Є навіть функція виявлення присутності людини, яка працює з опціональним дисплеєм PrivacyGuard, щоб ваші великі ідеї залишалися вашими!

Залишайтеся професіоналом
Заявляйте про свою присутність на кожному засіданні за допомогою чудової 5-мегапіксельної камери — виберіть стандартну або інфрачервону опцію. Інфрачервона камера забезпечує вхід без дотику за допомогою розпізнавання обличчя, а також інші функції, такі як виявлення присутності людини.
Найкраща співпраця
З Lenovo View ви будете виглядати й звучати найкраще під час відеодзвінків. Це попередньо завантажене програмне забезпечення забезпечує вдосконалення камери на основі штучного інтелекту, щоб ви могли зосередитися під час розмови, розмити фон, встановити аватар, коли вам потрібно відійти, та багато іншого.
Чудовий звук
Ноутбук T14 Gen 6 має чудовий звук. Технологія Dolby Voice покращує чіткість звуку під час відеодзвінків. Мікрофони з функцією шумозаглушення усувають навколишні звуки, а Dolby Atmos занурює вас у 3D-звуковий простір.
Торкатися чи не торкатися
Виберіть один із декількох варіантів дисплея, що включають сенсорний екран, високу яскравість і широкий кут огляду. Або виберіть опцію PrivacyGuard, щоб додатково забезпечити безпеку даних під час роботи в громадських місцях. Більшість варіантів мають сертифікат Eyesafe, що запобігає втомі та напрузі очей.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення