- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0024RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 7
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0024RA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!

















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkBook 16 G7 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 4.0 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Arctic Grey |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356 |
| Загальна довжина виробу, мм | 253,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 1,8 |
| Артикул | 21MW0024RA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Lenovo з 16 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Підвищуй свою продуктивність
Компактний та енергоефективний ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 здатний значно підвищити продуктивність твоєї роботи. Високопродуктивні процесори AMD Ryzen з широким спектром корисних функцій підвищують ефективність виконання ресурсомістких завдань та підтримують сучасний стиль роботи. Акумулятор високої ємності дозволить не турбуватись про пошук розетки та ефективно виконувати завдання у будь-якій ситуації.

Надійний захист
Ноутбук ThinkBook 16 Gen 7, оснащений передовими функціями безпеки, забезпечує комплексний захист даних та пристрою. Модуль TPM (Trusted Platform Module) підтримує шифрування важливих даних. Крім того, ноутбук оснащений слотом для замка Kensington Nano Security Slot для фізичного захисту від крадіжки самого пристрою. За забезпечення конфіденційності відповідає шторка веб-камери, яку можна вимкнути за потреби.

Сучасний дизайн та ергономічність
Елегантний глянсовий алюмінієвий корпус ноутбука ThinkBook 16 Gen 7, виконаний у сучасному відтінку "Арктичний сірий", – це справжнє втілення професіоналізму. Клавіатуру цього пристрою ми розробили задля забезпечення комфортного та точного набору тексту. Ковпачки її клавіш вигнуті та ідеально відповідають формі пальців, підтримуючи природність та ергономічність введення.

Працюй у будь-якій точці світу
Ноутбук забезпечує безперебійний зв'язок, де б ти не знаходився – в офісі, в дорозі чи вдома. Сучасні модулі Wi-Fi підтримують підключення до мережі без затримок навіть при підключенні до загальнодоступних мереж з великою кількістю користувачів. Широкий набір портів, включаючи USB-C USB4, дозволяє швидко передавати файли і підключати будь-які периферійні пристрої. Через роз'єм HDMI можна легко підключити зовнішній монітор, а зчитувач карток пам'яті SD надає безліч способів доступу до файлів. Куди б ти не вирушив у справах, ти гарантовано зможеш працювати у звичному режимі.

Зручність та ефективність конференц-зв'язку
Завдяки підтримці інтелектуальних технологій, що економлять твій час, ноутбук допоможе тобі зосередитися на вирішенні важливих завдань та працювати продуктивніше. Двонаправлені мікрофони та динаміки з технологією Dolby Audio, функцією шумозаглушення забезпечуть кришталево чистий звук під час онлайн-спілкування, пригнічуючи фонові відволікаючі шуми. Крім того, функції корекції зорового контакту, автоматичного кадрування та розмиття фону у поєднанні з широким вибором варіантів веб-камери дозволять тобі виглядати якнайкраще під час відеоконференцій.

Надійність та довговічність
Компанія орієнтується на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Вони тестують ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 стандартів (за деякими показниками пристрої навіть перевищують їх), а також виконують 26 процедур та понад 200 перевірок якості своєї роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів і пилових бур, в умовах екстремальних температур, високої вологості та високого тиску, а також витримають удари та вібрації. Більше того, модернізована клавіатура захищена від потрапляння всередину рідини об'ємом до 60 куб. см. Також покращено теплові характеристики пристрою, тому ноутбук не перегріватиметься.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
