- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad L14-G6 (21S6001QRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 85
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad L14-G6 (21S6001QRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!














Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad L14 Gen 6 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,7-5,2 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,0-5,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,7-4,2 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,38 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 226 |
| Загальна висота виробу, мм | 22,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 57 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 29x8x46 |
| Вага в упаковці, кг | 2,39 |
| Артикул | 21S6001QRA |
| Штрихкод | 198157994133 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки Windows , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Покращуйте свій робочий день за допомогою комп'ютера зі штучним інтелектом
Ноутбук ThinkPad L14 Gen 6 - це комп'ютер зі штучним інтелектом, який дає змогу виконувати низку завдань, що підвищують продуктивність. Насолоджуйтеся вдосконаленими інструментами для відеоконференцій і спільної роботи, надійним захистом, автоматизацією документообігу, зокрема скануванням і підбиттям підсумків, а також керуванням електронною поштою та плануванням розкладів. Крім того, завдяки швидкому часу відгуку він ідеально підходить для багатозадачності.

Підвищуйте продуктивність завдяки комп'ютерам зі штучним інтелектом
Процесори Intel Core підвищують продуктивність і полегшують роботу в багатозадачному режимі. Насолоджуйтеся тривалим часом роботи від акумулятора та швидким відгуком - програми завантажуються швидко, оскільки механізми штучного інтелекту оптимізують загальний стан і продуктивність вашого ноутбука.

Полегшення тягаря управління парком обладнання
Підвищуйте продуктивність за допомогою додаткової технології Intel vPro, яка забезпечує надійну безпеку, беззаперечну стабільність і комплексне керування ІТ. Розгортайте, оновлюйте та обслуговуйте цілий парк ПК - і все це з централізованого віддаленого місця.

Адаптивне використання акумулятора
Залишайтеся продуктивними протягом усього дня, оскільки ноутбук L14 Gen 6 адаптується до ваших робочих схем і регулює рівень заряду акумулятора, а задні вентиляційні отвори забезпечують прохолоднішу роботу системи та ще кращу продуктивність.

Безпека, на яку ви можете покластися
Ноутбук ThinkPad L14 Gen 6 має багаторівневий захист завдяки рішенням безпеки ThinkShield. Дискретний модуль довіреної платформи (dTPM) шифрує ваші важливі дані. Біометрія забезпечує безпечний вхід за допомогою додаткового сканера відбитків пальців і розпізнавання обличчя за допомогою додаткової інфрачервоної камери.

Довговічність, на яку може розраховувати ваш бізнес
Ми тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність стандартам MIL-STD-810H, щоб забезпечити баланс надійності та довговічності. Відповідність або перевищення 12 стандартів, 26 процедур і більше ніж 200 перевірок якості гарантує роботу цих пристроїв в екстремальних умовах, зокрема в умовах арктичної пустелі, пилових бурь у пустелі, екстремальних температур, тиску, вібрації тощо.

Екологічність
Мета - створювати розумні технології, які будують світле, більш стійке майбутнє для наших клієнтів, громад і планети. Саме тому Lenovo прагнуть отримати провідні галузеві маркування та сертифікати, які демонструють відданість принципам екологічності в дизайні продукції. Разом ми можемо побудувати розумніше майбутнє для всіх.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
