- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG00A0RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG00A0RA)


















639686
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 (82VG00TARA)675926
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1 15AMN7 Cloud Grey (82VG00XCRA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 4 |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 250 (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 16 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-5,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Nahimic |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,86 |
| Загальна довжина виробу, мм | 258,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 60 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Швидка зарядка акумулятора (ExpressCharge), Незнімний |
| Блок живлення | 170W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З TPM |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x36x26 |
| Вага в упаковці, кг | 2,4 |
| Артикул | 83JG00A0RA |
| Штрихкод | 199272788287 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2) |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Де продуктивність покращує повсякденний досвід
Де продуктивність покращує повсякденний досвід, процесори AMD Ryzen для мобільних пристроїв надають технологію, необхідну користувачам для використання потужності сучасних обчислювальних систем із надійною продуктивністю, неймовірним часом автономної роботи та початковими можливостями штучного інтелекту сьогодні та в майбутньому.

Революційна зміна
- NVIDIA DLSS — це набір технологій нейронного рендерингу, що використовує штучний інтелект для підвищення FPS, зменшення затримки та поліпшення якості зображення.
- Ray Tracing: візуальні ефекти кінематографічної якості з безпрецедентною швидкістю, що забезпечуються ядрами RT та передовими технологіями нейронного рендерингу, прискореними ядрами Tensor.
- NVIDIA Reflex забезпечує максимальну чутливість, покращуючи виявлення цілі, час реакції та точність прицілювання.
- Оптимізована потужність: розроблена з нуля для максимальної ефективності, забезпечуює значний стрибок у продуктивності та тривалості роботи від акумулятора.

Грайте. Дивіться. Перемагайте
Lenovo AI Engine+ спрощує ігри, автоматично оптимізуючи продуктивність вашого ноутбука. Завдяки Lenovo AI Core він налаштовує ваш процесор, графічний процесор та системні параметри для більш плавного ігрового процесу та кращої частоти кадрів. За допомогою функції виявлення сценаріїв він налаштовується в режимі реального часу для ігор, стримінгу або повсякденних завдань, забезпечуючи надійну та безпроблемну роботу.

Покращуйте візуальні ефекти ігор
- Роздільна здатність FHD: пориньте у справжній ігровий світ із цим дисплеєм із роздільною здатністю FHD.
- Висока частота оновлення: удвічі швидші за традиційні дисплеї 60 Гц, ігрові дисплеї Lenovo LOQ мають високу частоту оновлення, що забезпечує плавність анімації та відсутність розривів.
- Чіткість для навчання: із 100% sRGB, Lenovo LOQ ідеально підходить для навчання або ігрових змагань.
- NVIDIA G-Sync: усуньте розриви зображення, затримки або затримки введення для плавної частоти кадрів.

Залишайтеся спокійними. Грайте з пристрастю
Система охолодження Hyperchamber Cooling від Lenovo LOQ підтримує прохолоду вашої системи за допомогою турбовентиляторів і мідних теплових трубок. Fn+Q дозволяє перемикатися між режимами для ігор або навчання. AI Engine+ забезпечує стабільне охолодження під час інтенсивного використання. Перейдіть до справжніх ігор.

Непомітний вигляд, висока міцність
Корпус Lenovo LOQ кольору Luna Grey є гладким і міцним, виготовленим за технологіями аерокосмічної промисловості. Вебкамера 5 МП з eShutter killswitch забезпечує миттєву конфіденційність, а індикатор RGB швидко показує ваш тепловий режим. Залишайтеся стильними та готовими до роботи з Lenovo LOQ.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення