₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 (83LT008PRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 44
- Фото
Ноутбук LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 (83LT008PRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!


















Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Legion Pro 5 16ADR10 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 16 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 - WQXGA |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light, NVIDIA G-SYNC |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8945HX (Zen 4) |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер / 32 потоки |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,5-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Підтримка VR | Так |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort), 1хUSB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | E-camera Shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Harman, Nahimic |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Lenovo Legion ColdFront Hyper |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Eclipse Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,4 |
| Загальна ширина виробу, мм | 364,38 |
| Загальна довжина виробу, мм | 268,06 |
| Загальна висота виробу, мм | 25,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 245W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 3x37x27 |
| Вага в упаковці, кг | 2,3 |
| Артикул | 83LT008PRA |
| Штрихкод | 199275262128 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Lenovo, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на AMD, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Китайські ноутбуки, Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Дорогі ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Apex Predator Gaming
Лінійка процесорів AMD Ryzen серії 8000 HX створена спеціально для ігор і демонструє одну з найвищих ігрових продуктивностей, яких коли-небудь досягали ноутбуки. Не витрачайте час на конкурентів — це саме та технологія, на яку чекав кожен геймер.

NVIDIA DLSS 4
Набір технологій нейронного рендерингу, що використовує штучний інтелект для підвищення частоти кадрів, зниження затримки та поліпшення якості зображення. DLSS 4 пропонує нові функції Multi Frame Generation і Super Resolution, реалізовані на базі графічних процесорів GeForce RTX серії 50 для ноутбуків і тензорних ядер п'ятого покоління.

Трасування променів
Графіка кінематографічної якості з безпрецедентною швидкістю, забезпечена ядрами RT 4-го покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними ядрами Tensor 5-го покоління.

NVIDIA Reflex 2
Reflex 2 з технологією Frame Warp забезпечує максимальну чутливість, покращуючи захоплення цілі, час реакції та точність прицілювання.

Досягніть платинового рангу швидше
Lenovo AI Engine+ надає початківцям-кіберспортсменам перевагу, необхідну для перемоги, завдяки функції розпізнавання сценаріїв у реальному часі, яка оптимізує частоту зміни кадрів (FPS) та забезпечує більш розумний розподіл ресурсів. Технологія Smart FPS гарантує плавну роботу системи та точно налаштовує процесор і відеокарту, надаючи вам перевагу для вдосконалення навичок. Керуйте ігровим процесом за допомогою штучного інтелекту та домінуйте на полі бою в будь-який момент.

Неперевершена чіткість зображення в іграх
Дисплей забезпечує чіткість і точність зображення в динамічних змагальних іграх, а також неперевершену чутливість.

Час відгуку та інтелектуальне регулювання частоти кадрів
Забезпечує миттєву реакцію та регулює частоту кадрів для плавного та високопродуктивного ігрового процесу з часом відгуку 3 мс.

Кришталево чисте зображення та чудова контрастність
Виявляйте прихованих супротивників у темних зонах та отримуйте тактичну перевагу в будь-якій грі завдяки покращеному коефіцієнту контрастності.

Технологія захисту від вигорання
Запобігає вигоранню екрану під час тривалих ігрових сесій, забезпечуючи стабільну роботу під час змагальних марафонів.

Залишайтеся спокійними, грайте без шуму, тримайте все під контролем. Піднімайтеся в рейтингу
Залишайтеся спокійними і не турбуйтеся про шум завдяки вентиляторам з турбонаддувом і 3D-мідним тепловим трубкам, які перенаправляють повітряний потік. Натисніть FN+Q, щоб перемикатися між режимами «Тихий», «Баланс», «Продуктивність» та «Екстремальний», налаштованими за допомогою Lenovo AI Engine+ для стабільної роботи з високим FPS. Прецизійні вентилятори, теплові трубки та технологія Acoustic AI Sound Sync знижують рівень шуму й оптимізують продуктивність, дозволяючи вам зосередитися на грі.

Legion Coldfront: Hyper
Завдяки поєднанню вентиляторів з турбонаддувом і масивних 3D-теплових трубок з міді, а також вакуумній герметизації, що забезпечує покращену циркуляцію повітря з відведенням теплого повітря від користувача. Legion Coldfront: Hyper дозволяє розкрити весь потенціал вашої системи, при цьому працюючи тихіше та забезпечуючи більш ефективне охолодження.
Підтримка Lenovo AI Engine+
Розширюючи можливості від режиму «Баланс» до режиму «Продуктивність», Lenovo AI Engine+ налаштовує роботу вентиляторів, оптимізуючи криву швидкості обертання для забезпечення стабільної високої частоти оновлення кадрів (FPS).
Система вентиляторів з турбонаддувом
Ці вентилятори, виготовлені на 3D-принтері та ретельно спроектовані з лазерною точністю, ефективно забирають прохолодне повітря та направляють його на ключові компоненти, забезпечуючи оптимальні умови для змагальних ігрових сесій.
Високоефективні теплові трубки та радіатори
Неймовірно міцні мідні теплові трубки та алюмінієві радіатори, встановлені на ключових компонентах, забезпечують рекордно низьку температуру вашої системи.
Acoustic AI Sync
Функція визначає рівень звукової енергії, що виходить із динаміків або навушників, і регулює швидкість обертання вентиляторів або знижує енергоспоживання при низькому навантаженні, щоб підвищити загальну продуктивність системи.
Грайте з комфортом і стилем
Legion Pro 5 забезпечує прохолоду завдяки масивним заднім вентиляційним отворам, гарантуючи оптимальну циркуляцію повітря та комфорт під час ігор. Оздоблення Eclipse Black, клавіатура з підсвічуванням, що синхронізується за допомогою ШІ, створюють захоплюючий та екологічний дизайн. Оснащений роз'ємами Ethernet, HDMI 2.1 та веб-камерою з електронним затвором, цей потужний комп'ютер, що замінює настільний ПК, створений спеціально для змагальних ігор.

Ефектний дизайн із масивними вентиляційними отворами
Великі задні вентиляційні отвори оптимізують повітряний потік, забезпечуючи охолодження системи та максимальну продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.

Оптимізоване розташування портів і повітряних потоків
Тепло відводиться через задню частину корпусу, завдяки чому клавіатура, миша та руки залишаються прохолодними, що забезпечує тривалий комфорт.

Грай з розумом. Врятуй світ
Виготовлено з екологічно чистих матеріалів та в екологічній упаковці, поєднуючи в собі найвищу якість та турботу про навколишнє середовище.

Nahimic від SteelSeries — звук для ігор. Іммерсивне 3D-звучання на базі штучного інтелекту
Nahimic від SteelSeries використовує технології штучного інтелекту для створення імерсивного 3D-звучання та індивідуальних звукових профілів, що кардинально змінює ваш ігровий досвід. Функція AI Smart Profile від Nahimic автоматично налаштовує параметри звуку, гарантуючи, що ви завжди будете перебувати в «зоні оптимального звучання» гри.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
