- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 QOY (21NH000DRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 50
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 QOY (21NH000DRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1280 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Qualcomm |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,2-3,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Qualcomm Adreno |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8448 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2хUSB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Precision TouchPad, Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,82 |
| Загальна ширина виробу, мм | 356,4 |
| Загальна довжина виробу, мм | 248,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 84 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 25x36x2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,82 |
| Артикул | 21NH000DRA |
| Штрихкод | 198154328337 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11, Lenovo ThinkBook |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Поза межами швидкого, поза межами потужності
Досягніть нових вершин продуктивності з ноутбуком Lenovo ThinkBook 16 Gen 7 на базі процесора Snapdragon X Plus. Цей ПК забезпечує продуктивність без затримок і надшвидкий відгук незалежно від робочого навантаження. Крім того, він може похвалитися 45 трильйонами операцій на секунду (TOPS), що оптимізує робочі процеси та споживання енергії під час тривалої роботи.

Динамічність і гнучкість, як того вимагає робота
Насолоджуйтесь найкращим з обох світів — потужністю Snapdragon та універсальністю Windows. Ноутбук ThinkBook 16 Gen 7 забезпечує інтуїтивно зрозумілу роботу з безперебійним підключенням і тривалим часом автономної роботи. Завдяки вдосконаленим можливостям цей пристрій ефективно впорається з будь-якими завданнями — чи то в дорозі, чи то в робочому середовищі.

Адаптивна допомога завдяки вдосконаленому штучному інтелекту
Змініть спосіб взаємодії з вашим ThinkBook. Цей ПК дає змогу робити більше за менший час — автоматизувати завдання, планувати зустрічі або отримувати персоналізовані рекомендації за допомогою спеціальної клавіші запуску. Крім того, інтелектуальні функції штучного інтелекту спрощують взаємодію з пристроями, усувають основні проблеми та багато іншого, щоб допомогти вам працювати розумніше, а не важче.

Витончена та бездоганна функціональність
Покладіться на ноутбук ThinkBook 16 Gen 7 для бездоганної роботи з програмним забезпеченням. Qualcomm співпрацює з незалежними постачальниками програмного забезпечення (ISV), щоб безперешкодно інтегрувати понад 50 оптимізованих програм (і їхня кількість постійно зростає), які працюють на Windows. Можете бути впевнені, що ваш комп'ютерний досвід буде без збоїв та зависань.

Стійкість до нових загроз
ThinkShield, наш передовий набір апаратних і програмних рішень для забезпечення безпеки, захищає ваш пристрій за допомогою шифрування даних і біометрії. Відпочивайте спокійно з надійним захистом від чіпа до хмари завдяки Microsoft Pluton - апаратному рішенню, яке захищає ваші облікові дані, ідентифікаційні дані та важливі дані від фізичного втручання та порушень.
Ідеальний компаньйон
Цей ультрапортативний ThinkBook може похвалитися 16-дюймовим широким екраном для преміальних візуальних вражень. Незалежно від того, чи ви обробляєте дані, чи створюєте контент, вам сподобається точна навігація та ергономічна клавіатура для підвищення ефективності роботи. Крім того, насолоджуйтеся чистим, насиченим звуком Dolby Atmos для ідеальних конференц-дзвінків та прослуховування музики.

Технології з еко-інноваціями
Компанія Lenovo прагне до раціонального використання ресурсів і намагається зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Ноутбук ThinkBook 16 Gen 7 на 90% складається з переробленого пластику в адаптері та на 50% з переробленого пластику в кришках клавіш. Крім того, упаковка не містить пластику та сертифікована за стандартом Energy Star 9.0 для економії ваших коштів.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
