- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007DRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 55
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 14 G8 IAL (21SJ007DRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!












Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Arrow Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (Arrow Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 14 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,5-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,36 |
| Загальна ширина виробу, мм | 313,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 224 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 45 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x33x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,38 |
| Артикул | 21SJ007DRA |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Китайські ноутбуки, Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Lenovo ThinkBook, Ноутбуки 12 ядер, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Потужність, що задовольняє потреби найвимогливіших користувачів
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL, розроблений з урахуванням сучасних потреб малих і середніх підприємств та досвідчених користувачів, використовує потужність процесора Intel Core для підвищення щоденної продуктивності. Його вражаюча обчислювальна потужність спрощує виконання складних завдань з обробки даних, а інтелектуальні функції підвищують енергоефективність при високих навантаженнях для ефективної роботи.

Тонкий, міцний і завжди готовий до роботи!
Відкрийте для себе зручність перенесення завдяки тонкому та легкому профілю ThinkBook 14 G8 IAL. Міцна алюмінієва конструкція та універсальний дизайн роблять його ідеальним для роботи в різних умовах. Ультратонкі рамки збільшують простір екрана, забезпечуючи виняткове враження - чи то під час роботи над презентаціями, чи то під час прямих трансляцій.

Повна насолода
Пориньте у вражаючі візуальні ефекти на 14-дюймовому ноутбуці. Його великий екран і точна передача кольорів створюють захопливий досвід перегляду, а Dolby Audio покращує якість звуку.

Ергономічний дизайн, витривала потужність
Цей ноутбук забезпечує комфорт під час використання завдяки вдосконаленим функціям клавіатури та стратегічному розташуванню клавіш. Він також забезпечує найвищу продуктивність завдяки спеціальній клавіші Copilot - готовому помічнику зі штучним інтелектом.

Реалізуйте свої проєкти де завгодно
Насолоджуйтесь безмежними можливостями з великим об'ємом накопичувача і швидкою пам'яттю - незалежно від того, де ви працюєте. Різноманітні порти забезпечують швидку передачу файлів. Крім того, безперебійне підключення та функції шумозаглушення сприяють стабільній співпраці в інтернеті.

Безпека нового рівня
Посильте свої цифрові засоби захисту за допомогою ноутбука ThinkBook 14 G8 IAL. Модуль fTPM (Firmware Trusted Platform Module) забезпечує надійне шифрування даних, а сканер відбитків пальців, вбудований у кнопку живлення, забезпечує безпечний вхід у систему. Крім того, шторка для вебкамери забезпечує додатковий рівень захисту.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
